Wydaje się, że trzy dni przed weselem wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a państwo młodzi spokojni i szczęśliwi czekają na najważniejszy dzień w swoim życiu. Niestety, najczęściej właśnie wtedy wszystko zaczyna się sypać. Suknia panny młodej okazuje się za duża, firma dekorująca salę zapomina przywieźć kwiaty, a teściowe do wszystkiego się wtrącają. Emocje sięgają zenitu. Wesele stoi pod znakiem zapytania. Co zrobić kiedy przygotowania do ślubu nie idą zgodnie z planem?

Reklama

Wystarczy wezwać na pomoc pogotowie weselne TVN Style. Izabela Janachowska, znana tancerka i autorka bloga o tematyce ślubnej, potrafi zapobiec każdej wpadce. Zjawia się trzy dni przed ślubem i pomaga państwu młodym rozwiązać wszystkie problemy, które stają na ich drodze. Nieważne, czy jest to skromna impreza dla najbliższej rodziny czy przyjęcie z wielkim rozmachem, gospodyni programu sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany dla każdej z par. A potem wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

W pierwszym odcinku programu o pomoc ślubną do Izy Janachowskiej zwrócili się Wojtek i Patrycja. Ich ślub miał się odbyć co najmniej dwa lata po zaręczynach, ale wolny termin jednej z sal weselnych spowodował przyśpieszenie ceremonii. Wielki dzień zbliża się wielkimi krokami, a lista niezałatwionych spraw wydaje się nie mieć końca. Panna młoda, która lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik nagle zaczyna tracić kontrolę. Nie wie jak wyglądają kwiaty, które zamówiła do dekoracji kościoła i sali weselnej. Ta sama sytuacja dotyczy jej ślubnej fryzury i wielu innych detali. Czy bez wcześniejszych prób i kontroli wykonawców to wszystko może się udać? Zwłaszcza, że Patrycja dokładnie wie, czego chce i reaguje nerwowo, jeśli coś jej się podoba. Gdy Iza w ostatniej chwili odkryje, że wizje panny młodej i podwykonawców znacznie się różnią, przyjdzie czas na radykalne działania.

Jak usadzić gości, żeby każdy był zadowolony? Czy da się uniknąć wpadki z fryzurą ślubną? Co z wystrojem kościoła i świeczkami, które mogą spalić suknie panny młodej? Będzie się działo, ale Izabela Janachowska nie opuści nowożeńców aż do ślubu.

Premierowy odcinek "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" zostanie wyemitowany na antenie TVN Style 24 października o godzinie 15.25