Izabela Janachowska w stacji TVN Style ma własny program, w którym pomaga parom w ostatnich przygotowaniach przed ślubem. Jako ekspertka w tej dziedzinie, wypowiedziała się na temat długo wyczekiwanej ceremonii Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek:

Reklama

To musi być perfekcyjne! Nie znam się z Małgosią i nie mam pojęcia, co ona lubi i jaką ma wizję, a ja jestem taką osobą, że nigdy nie chciałabym narzucać komuś swoich wizji. Ten dzień ślubu ma być twoim wymarzonym dniem i myślę, że da sobie dziewczyna radę. Znając Radosława myślę, że ten ślub byłby bardzo spontaniczny, na luzie, trochę z przymrużeniem oka z dużym dystansem, na pewno będą tam fajni ludzie, będzie śmiesznie i będzie grała polska, rockowa muzyka. Jedna połówka ten pary mniej więcej wiem jakby to zorganizowała. A druga? Nie mam pojęcia. Pewnie będzie to bardziej nadęte. - powiedziała celebrytka w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Przypuszczamy, iż Małgorzacie Rozenek nie spodoba się taka wizja jej ślubu. Radosław Majdan zaś, o swoim ślubie z Perfekcyjną Panią Domu, mówił tak:

Jest to tak ważna dla nas data i ceremonia, że nasza rodzina, przyjaciele będą, ale raczej obcych nie zaprosimy, więc niech to pozostanie między nami.