Okazuje się, że stacja chciała zaangażować Marylę Rodowicz do roli jurorki w swoim nowym show "Aplauz, aplauz". Program będzie pokazywał dzieci, śpiewające w duetach z kimś ze swojej rodziny. Artystka odmówiła jednak udziału, ponieważ zwyczajnie nie ma czasu na takie projekty:

Reklama

Ja wiem, że chcą mnie zobaczyć w tego typu programach. Teraz dostałam propozycję z TVN, żeby być jurorką programu, w którym śpiewają dzieci. Odmówiłam. We wrześniu wyjeżdżam na urlop i we wszystkie weekendy mam koncerty. Takie propozycje może przyjmować ktoś, kto nie pracuje tak intensywnie jak ja. Nie mam ochoty na żadną przerwę od koncertowania. W zeszłym tygodniu zagrałam cztery koncerty i zaraz mam następne. To jest męczące, ale bardzo miłe. - wyjaśniła w rozmowie z "Super Expressem".

Czyżby komentarz Maryli był małym przytykiem w kierunku Górniak, która występuje w "The Voice of Poland"? Ostatnio bowiem Rodowicz stwierdziła, że Edyta obdarzona jest wspaniałym głosem, ale nie ma repertuaru. Jej komentarz w temacie talent show sugeruje zaś, że w tego typu programach zasiadają gwiazdy, które niewiele czasu poświęcają na zajmowanie się muzyką.