Trybson i Eliza byli uczestnikami 1. edycji kontrowersyjnego reality show. Po zakończeniu programu połączyło ich gorące uczucie, które wkrótce zaowocowało ciążą. Z tego powodu, para musiała zrezygnować z udziału w kolejnych odsłonach "Ekipy z Warszawy". Oczekiwanie na dziecko, jego narodziny, a następnie próby zaistnienia w show biznesie (Eliza nagrywa piosenki disco polo, a Trybson jest zawodnikiem MMA) sprawiły, że mimo nieobecności w programie, wciąż budzą duże zainteresowanie.

Reklama

Stacja MTV postanowiła to wykorzystać i zaproponowała Elizie i Trybsonowi udział w nowym programie. W "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" oglądać będą po raz pierwszy jeden odcinek trzeciej edycji reality-show i komentować go na gorąco.

Pomysł na program wziął się z tego, że Eliza z Trybsonem są jednymi z najbarwniejszych uczestników „Warsaw Shore”, widzowie nadal interesują się ich życiem, a my widzimy w nim wielki potencjał - mówi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Krakós-Gorący, manager ds. komunikacji w VIMN Polska.