Ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji najbardziej kontrowersyjnego programu w historii polskiej telewizji. Uczestnicy "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" wracają do stolicy, by znów zawładnąć nocnym życiem Warszawy. Wszyscy widzowie z niecierpliwością oczekują, czym zaskoczą ich w tym sezonie imprezowicze. Pierwszą niespodziankę możemy ujawnić już teraz - w domu Warsaw Shore pojawiły się dwie nowe osoby.

Reklama
Media

Po odejściu Malwiny i Ptysia szeregi ekipy zasiliła Magda. Dziewczyna wyznaje zasadę, że podczas udanej imprezy nie ma granic, których nie można przekroczyć. Ta szalona, ciemnowłosa tancerka, nie jest szczególną fanką monogamii… Zdarza się także, że po alkoholu wpadnie jej w oko dziewczyna. Czy zawróci w głowie komuś z ekipy?

Aby wyrównać bilans damsko-męski, w domu Warsaw Shore zamieszkał nowy przystojniak, Damian. W życiu tego chłopaka liczą się tylko cztery rzeczy: forma, imprezy, muzyka trance i tatuaże. Warunkiem udanego melanżu jest dla niego skuteczny podryw. Najlepszy sposób na dziewczynę? Dobra bajera! Czy zadziała na którąś z jego nowych współlokatorek? Tego dowiecie się już niebawem.

Trzeci sezon "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" już tej wiosny na antenie MTV. Producentem wykonawczym jest Golden Media Polska.