Małgorzata Rozenek wciąż budzi wiele skrajnych emocji wśród widzów. Jedni kochają jej perfekcjonizm i profesjonalizm, inni krytykują za wyniosłość, chłód i brak dystansu do siebie. Niewątpliwie jednak jest jedną z najbarwniejszych gwiazd swojej stacji, która przyciąga również wielu reklamodawców.

Reklama

Jak twierdzi "Super Express", szefowie TVN niezrażeni niepowodzeniem "Piekielnego hotelu", wpadli na nowy pomysł innego wykorzystania potencjału Rozenek. Chcą nakręcić o niej reality show:

Na razie trwają negocjacje, jak ten nowy reality show ma wyglądać. Na pewno bardzo chcielibyśmy pokazać życie codzienne Małgosi. Program ma być zrobiony pod nią. Być może będzie to na zasadzie pokazania codziennego życia gwiazdy, czyli kamery będą jej towarzyszyły dosłownie w każdej życiowej sytuacji - zdradza tabloidowi osoba z produkcji. J

"Super Express" twierdzi, że Małgorzata Rozenek za własny program mogłaby wziąć nawet 300 tys. zł za jeden sezon. Chcielibyście obejrzeć reality show o życiu Małgorzaty Rozenek?