Mlynkova na planie rozrywkowej produkcji wystąpi w roli prowadzącej, zastępując Magdalenę Mielcarz. Jak twierdzi portal wirtualnemedia.pl, twórcy "The Voice of Poland" zdecydowali się powierzyć jej tę rolę, ponieważ bardzo dobrze poradziła sobie z poprowadzeniem sylwestrowego koncertu TVP.

Reklama

W programie, nową gospodynię wspierać będzie dwóch dotychczasowych prowadzących, czyli Tomasz Kammel i Maciej Musiał.

Halina Mlynkova ma już na swoim koncie udział w muzycznym talent show. Piosenkarka była jedną z trenerek w "Bitwie na głosy", a w emitowanym jesienią "SuperSTARciu" pojawiła się gościnnie jako ekspert od muzyki folkowej. W "The Voice of Poland" zastąpi Magdę Mielcarz, która rezygnowała z udziału w kolejnej edycji, o czym poinformowała fanów na Facebooku:

Kochani- zbliża się nowa edycja The Voice of Poland. Nie bedę mogła przyjechac powtórnie do Polski na tyle dlugo, żeby go poprowadzic.
Moje starsze dziecko jest w szkole I nie może jej na tak dlugo opuścić. A ja jestem tam gdzie moje dzieci. Swoja droga myslałam, że już za mna czasy, kiedy szkoła mówiła mi co mam robić... A niespodzianka... The Voice jest super programem, ogladajcie koniecznie!!!Ciekawe kto tym razem zasłuży na miano "Najlepszy Głos"? Całuję Was bardzo mocno!!!

W nowej edycji "The Voice of Poland" szykuje się więcej zmian. TVP będzie musiało znaleźć troje nowych trenerów, bowiem swoją rezygnację z udziału w kolejnej odsłonie show ogłosili już Justyna Steczkowska, Edyta Górniak i Marek Piekarczyk.

Reklama

>>>Czytaj więcej: Górniak, Steczkowska i Piekarczyk odchodzą z "The Voice of Poland". Co dalej z muzycznym show?