Gościem odcinka będzie aktorka Iza Miko, która specjalnie na finał przyjedzie prosto z Los Angeles, gdzie od lat mieszka i pracuje. Artystka zasiądzie w jury show, by wraz Marylą Rodowicz i Wojciechem Mannem oceniać Nataszę Urbańską i Rafała Brzozowskiego, którzy walczą o tytuł Artysty Doskonałego!

Reklama

"SuperSTARcie" widzowie oglądać mogą na antenie TVP2 od początku października. W każdym z cotygodniowych odcinków uczestnicy wykonywali utwory z innego gatunku muzycznego m.in. popu, rocka, musicalu i opery…. Co piątek, głosami widzów, odpadał jeden z graczy.

W programie udział wzięły gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Reni Jusis, Monika Borzym, Stanisław Karpiel-Bułecka, Mietek Szcześniak, Adam Sobierajski, Kasia Wilk, Ramona Rey, Titus oraz finaliści: Natasza Urbańska i Rafał Brzozowski.

W ostatnim odcinku show ponownie wystąpią wszyscy uczestnicy, a Urbańska i Brzozowski wykonają po cztery piosenki, w tym duet oraz utwór z ich własnego repertuaru. Kto z nich zostanie okrzyknięty Artystą Doskonałym? O tym zdecydują widzowie, a decyzję pomogą im podjąć Iza Miko, Maryla Rodowicz i Wojciech Mann, którzy ocenią muzyków po każdym z występów.

Finał "SuperSTARcia", które z tygodnia na tydzień ogląda coraz więcej widzów, odbędzie się już w piątek, 5 grudnia, o godzinie 21:05. Emisja w TVP2.