Rolnik co szukał żony wygrał w wyborach. Został radnym Braniewa

Udział w programie "Rolnik szuka żony" miał mu pomóc w ustatkowaniu się i znalezieniu życiowej partnerki, tymczasem okazało się, że przyniósł popularność, która może przełożyć się na karierę polityczną. A może od samego początku taki właśnie był plan Pawła Szakiewicza?

wróć do artykułu
  • ~lutek
    (2014-11-22 19:33)
    ciule stare kawalery
  • ~wjw
    (2014-11-18 12:51)
    Kolejny cwany chłopek...
  • ~ANNA MOHER
    (2014-11-18 11:26)
    PROSTAKI I PRAWDZIWE WIEŚNIAKI WIOCHA !!!
  • ~eWA
    (2014-11-18 11:42)
    WIEJSKI FRAJER CHCĄCY BYĆ W PARTII BURAKA sawickiego ...
  • ~Naparstek
    (2014-11-18 13:27)
    Kiedyś byłem w TVP, bo występowałem w teleturnieju: "Jeden z dziesięciu" .
    Kilka osób mi się ukłoniło po emisji tego teleturnieju. Jedna osoba powiedziała:
    "Jak człowiek się fajnie czuje, gdy widzi się kogoś w telewizji, kogo się zna:"

    - Z cała pewnością Telewizja pomogła tamtemu rolnikowi w wyborach na radnego.
  • ~edgarda
    (2014-11-18 14:00)
    Jak weźmie ślub z Panią Natalią to ludzie odbiorą Go jako uczciwego człowieka i ma szansę piąć się po karierze politycznej. Dziewczyna jest świetna, zgrabna, ładna, ma pojęcie o roślinach idealna dla Niego. Tylko żeby Go chciała za męża.
  • ~koko
    (2014-11-18 14:44)
    Zdobył 120 głosów na 300 mozliwych w jego okregu wyborczym do gminy.. Mówienie, że po to była mu potrzebna TVP to głupota.
  • ~czytacz
    (2014-11-18 16:33)
    Pomysł niezły - Nikodem Dyzma z Braniewa - zatem się okaże, może wymieni Pawlaka/Piechocińskiego itd.
  • ~gość
    (2014-11-18 16:23)
    Czy ta ładna dziewczyna nie widzi że to zwykły burak
  • ~komentarz
    (2014-11-18 15:08)
    Mądry młody człowiek. Sołtys wsi, który zostanie radnym gminy Braniewo. 28 lat - to dla mężczyzny stanowczo za wcześnie na ożenek. Partie go nie interesują. Wie co to za badziewie. Przed mediami rozmawiał szczerze. Każda dziewczyna wie, że lansuje siebie.
    Bardzo dobry przykład jak można samemu wylansować się i nie trzeba butów lizać partyjnym bonzom i czarnej mafii. Inna rzecz, że z biedy on nie jest. Ma gospodarstwo i inwestuje w mlekomaty. Więcej takich szczerych i otwartych młodych mężczyzn i kobiet. Natalia poznała ciekawego mężczyznę, a za mąż zdąży wyjść zawsze, tak jak i on ożenić się. A z kim? Kto to wie.
    Nie sztuka zawrzeć związek małżeński. Sztuka dobrze żyć z drugą osobą i dobrze wychować dzieci.
  • ~komentarz
    (2014-11-18 18:40)
    To nie jest Nikodem Dyzma. Adres znany, praca znana, rodzina jest znana. Nikogo nie udaje. Szanuje to co ma. Lansuje się sam. Korzysta z możliwości jakie ma w Polsce. I dużo pracuje. Prowadzi swoje gospodarstwo, prowadzi mlekomaty, sołtysuje, a więc pracuje na rzecz ludzi ze swej wsi i będzie jeszcze radnym. To rzadkość, Gdyby komunie udało się takich ludzi wychować, to nie byłoby tyle oszustw, w Polsce, po 1989 r. A przecież nie wiadomo jak potoczy się jego życie. W tej chwili to tylko zapowiedź przyszłych sukcesów lub klęsk. Tak w czasie pokoju powstają normalne elity.
    Jest to możliwe dzięki pokojowemu wycofaniu się Moskwy i nie wrobienia się w nową wojnę. Jugosławii się to nie udało. Ukrainie też. Gruzja ma za sobą podział.
    Najlepsze zdanie młodego człowieka ,,umiesz liczyć. Licz na siebie". A przecież jako radny będzie musiał wchodzić w różne grupy interesów. Ciekawe jak sobie da radę?
  • ~gosc
    (2014-11-19 00:17)
    powinno byc
    chlopek bez szkoly szuka dziury !!
    niedouk i prostak z traktorem, ze panienki na to polecialy ??

    ZENADA
  • ~Kazimierz
    (2014-11-19 08:57)
    ~~Gość -żal ci dupę ściska z zazdrości że chłop ma głowę nie od parady tylko do myślenia i kto jest tym burakiem zastanów się ?.
  • ~Janek
    (2014-11-24 03:20)
    Ten Szakiewicz to taki wiejski cwaniaczek.
  • ~kiki
    (2015-02-18 14:50)
    Akurat nie jest najmłodszym sołtysem, ponieważ koło Bochni woj. Małopolskie sołtys ma 19 lat.