WE WTOREK U MNIE - CZŁOWIEK KTÓRY ZMIENIŁ OBLICZE MEDIÓW ! wraz z małżonką ! - napisał Kuba na Facebooku i zamieścił selfie z uczestnikami "Ekipy z Warszawy".

Reklama

Trybson, po emisji pierwszego sezonu "Warsaw Shore" zyskał największą popularność wśród widzów, którzy uznali go za najbarwniejszą z postaci tego reality show. Po tym, jak ekipa opuściła dom w którym trwały nagrania do programu, pomiędzy nim i jedną z uczestniczek, Elizą narodziło się uczucie. Obecnie para spodziewa się dziecka, przez co oboje zrezygnowali z udziału w 2. edycji programu.

Fakt, iż Kuba Wojewódzki zdecydował się zaprosić Trybsona i Elizę do swojego show, wzbudził prawdziwe oburzenie wśród internautów. Fani programu zarzucają gospodarzowi, że tacy goście świadczą o drastycznym zaniżeniu poziomu jego show. Niektórzy twierdzą także, że kiedyś wizyta u Kuby była dla celebryty swego rodzaju nobilitacją, świadczącą o tym, że zdołał już coś osiągnąć w show biznesie. Zaproszenie uczestników "Ekipy z Warszawy" jest zaś dowodem na to, że kryteria doboru gości zostały znacznie obniżone.

Krytycy tego pomysłu zapominają jednak, że w swoim programie, Kuba Wojewódzki zawsze przeplatał artystów i gwiazdy z najwyższej półki, z celebrytami, którzy w danym momencie zajmują uwagę mediów i szerokiej publiczności. Dlatego też, na jego kanapach zasiadali Janusz Gajos, Marek Kondrat i Maria Peszek, a także Luxuria Astaroth, Natalia Siwiec i Grycanki.

Mimo całego oburzenia, jesteśmy przekonani, że odcinek z Trybsonem i Elizą będzie jednym z najchętniej oglądanych tym sezonie show Kuby Wojewódzkiego.