Ta najbardziej popularna piosenka ostatnich kilku miesięcy, zgodnie z wymogami konkursu, zostanie skrócona z obecnych 3 minut i 10 sekund do maksymalnie 3 minut. TVP rozważa też przygotowanie jej polsko-angielskiej wersji językowej do prezentacji w konkursie. - napisano w oświadczeniu TVP

Reklama

Donatan będąc gościem programu Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" stwierdził jednocześnie, że on sam nie wystąpi na scenie Eurowizji:

Mam nadzieję, że pokażemy to, co w nas najlepsze. Jedziemy tam dla portfolio wspomnień. W Polsce nie możemy narzekać na nasze piękne kobiety i na tym musimy się oprzeć. Uważam, że najsilniejszą bronią jest wokal Cleo i koloryt. Ja nie wchodzę na scenę, żeby nie zajmować dwóch miejsc od razu, ale mamy już szkice pomysłów. Nie wszystkie da się zrealizować, ale pewnie, któryś z nich wybierzemy.

Dziennikarz muzyczny, Hirek Wrona, w rozmowie z "Dziennikiem Polskim" stwierdził, że Donatan i Cleo to doskonały wybór, który daje Polsce szanse na zwycięstwo:

I to jest bardzo dobry wybór. Przy jego talencie medialnym i zmyśle biznesowym, po raz pierwszy od czasów Edyty Górniak Polska ma szansę wygrać ten festiwal.

Zgadzacie się z tą opinią?