W nowym sezonie widzowie TVN Turbo zobaczą aż 5 nowych propozycji.

14 września o godz. 10.30 startuje "Top Wings". Ten program przeniesie każdego w świat dotychczas zarezerwowany dla nielicznych. Spotkania z pasjonatami latania, tajemnice maszyn lotniczych, nietuzinkowe trasy i niezwykłe lotnicze wydarzenia. Gospodarzami są Wojciech Dobrzeniecki – pilot zawodowy oraz Piotr Fiedler – jego uczeń.

Reklama

Kolejna nowość to "Siła armii" z silny prowadzącym, majorem Arkadiuszem Kupsem. Od 8 września o godz. 16.50 będzie pokazywał czym jest współczesne wojsko. Dziś, aby być żołnierzem nie wystarczy hart ducha i dobra kondycja. W armii karierę robią osoby z zacięciem technologicznym i informatycznym.

"Jazda (nie) polska" to nowa propozycja Kuby Bielaka. Jako znawca zwyczajów, grzechów i zachowań kierowców sprawdza czy wszędzie są one takie same. Jak jeżdżą Grecy? Na co trzeba uważać na drogach Skandynawii? Czy policjanci w Finlandii są wyrozumiali? Odpowiedzi szukajcie od 8 września, godziny 13.00.

Reklama

Cadillac Edwarda Gierka, Citroen De Gaulle’a i Fantomasa, Maluch, STAR oraz legenda czarnej Wołgi. To kultowe samochody, które ciągle budzą wiele emocji. Razem z gwiazdami widzowie poznają 44 z nich. Program "44 kultowe samochody" startuje 13 września o godzinie 22.25.

Ostatnia nowość tego sezonu nosi tytuł "Nowy gadżet". Gadżety to nowocześniejsze urządzenia, najrozmaitsze aplikacje. Różnorodność oferty może przyprawić o zawrót głowy, dlatego Kuba Klawiter – prawdziwy gadżetomaniak - przetestuje najciekawsze, dostępne na rynku przedmioty, sprzęty i aplikacje. Premiera już 8 września o godzinie 15.30.

Jesień w TVN Turbo to także propozycje już doskonale znane i lubiane: od "Automaniaka", przez "Zakup kontrolowany", "Legendy PRL-u", po "Uwaga pirat!" czy "Agromachinę". Poza tym wiele programów motoryzacyjnych, emocji sportowych oraz filmy dokumentalne o II wojnie światowej.