Jesienne premiery

W nadchodzącym sezonie, na antenie TVN Style pojawią się cztery nowe programy rozrywkowe oraz jeden serial dokumentalny.

Reklama

"Sablewskiej sposób na modę" - program Mai Sablewskiej, wbrew pozorom nie będzie traktował o modzie. W każdym odcinku prowadząca weźmie pod opiekę jedną panią. Spędzi z nią kilka dni. Pozna życie bohaterki od podszewki. Potem przewróci jej garderobę i życie do góry nogami. Przy okazji zdradzi widzkom proste triki i rady modowe, dzięki którym każda z nich będzie mogła wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu.

"Projekt Tyszka" - w swoim nowym programie Marcin Tyszka pokaże kulisy swojej pracy. Jak wyglądają sesje do największych modowych magazynów od kulis? Na czym polega praca profesjonalnego fotografa? I w końcu, jaki naprawdę jest Marcin Tyszka? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w tym programie. Ponadto prowadzący zdradzi kilka prostych tajników na to, jak robić lepsze zdjęcia, nie będąc profesjonalnym fotografem.

"Pascal po polsku" - Pascal Brodnicki powraca na antenę TVN Style, tym razem jednak, zamiast poznawać egzotyczne smaki podczas podróży w najdalsze zakątki świata, przedstawi widzom piękno naszego kraju. Tradycyjne potrawy i bogactwo naturalnych produktów i składników - o to, czym sympatyczny kucharz będzie zajmował się w nowym sezonie.

"Życie bez wstydu" - to druga po "Sekretach chirurgii" produkcja, pokazująca tajniki medycyny estetycznej.

"Oblicza prostytucji" - szokujący serial dokumentalny pokazujący realia pracy polskich prostytutek.

Reklama

Widzowie zobaczą także dwa polskie dokumenty. "Bad Girls. Cela 77" pokaże życie więźniarek odsiadujących swoje wyroki w Zakładzie Karnym w Lubińcu. "Coming out po polsku" zaś to historie polskich homoseksualistów, którzy postanowili ujawnić swoją orientację seksualną.

W nowym sezonie nie zabraknie także znanych i sprawdzonych formatów. Na antenę powrócą talk show Piotra Najsztuba i Magdy Mołek, "Pani Gadżet" zaprezentuje nowe ciekawostki, Katarzyna Bosacka znów podpowie co jeść i co kupować. Nowy sezon będą miały także programu "Stylowy magazyn" Agnieszki Szulim, "Magiel towarzyski" z Tomaszem Kinem i Karoliną Korwin-Piotrowską, prowadzone przez Dorotę Wellman i Paulinę Młynarską "Miasto kobiet", "Pyszne 25" Ani Starmach, "Klinika urody" oraz "O tym się mówi".

Stacja TVN Style pokaże widzom także popularne, zagraniczne produkcje. "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami", program Gordona Ramsaya, Nigelli Lawson oraz wiele szokujących dokumentów.