Kanał MTV Polska, należący do Viacom International Media Networks (VIMN) tej jesieni rozpocznie produkcję nowego serialu reality "Warsaw Shore – Ekipa
z Warszawy
, wzorowanego na kultowym programie Ekipa z New Jersey. MTV chce znaleźć nowe polskie gwiazdy gatunku „non-scripted” (bez scenariusza) - grupę młodych, otwartych Polaków, którzy nie boją się mocnych wrażeń, silnych uczuć oraz imprez do białego rana.

Reklama

Amerykański pierwowzór, czyli "Ekipa z New Jersey", jest światowym fenomenem i doczekał się już edycji w kilku innych krajach. Teraz przyszedł czas na Polskę.

Tylko nieliczne kanały MTV w Europie mają szansę wyprodukowania lokalnej wersji sprawdzonego formatu MTV - mówi Jerzy Dzięgielewski, Dyrektor Programowy MTV Polska – Polscy fani Ekipy z New Jersey, Ekipy z Newcastle oraz Ekipy z Cardiff często pytają o to, kiedy powstanie lokalna wersja tego programu. Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy jest naszą odpowiedzią i sposobem na to, by zbliżyć się do naszych widzów.

"Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" będzie największą produkcją MTV w historii grupy kanałów wchodzących w skład MTV Northern Europe. Widzowie będą mogli śledzić losy grupy barwnych Polaków. Kamery będą im towarzyszyć w domu, w pracy oraz na imprezach, które przybliżą wszystkim koloryt warszawskiego życia nocnego.

Poszukiwanie uczestników rozpocznie się 23 sierpnia nie tylko w Warszawie, ale także we Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Rybniku, Katowicach i Chorzowie. W castingu wyłonionych zostanie osiem osób: czterech mężczyzn i cztery kobiety. Wszystkie informacje o programie i castingu do „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawyʺ można znaleźć na stronie www.mtv.pl/warsawshore. Produkcja rozpocznie się jesienią. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona.