Co nowego tej jesieni?

Już od września widzowie Polsatu będą mogli zapoznać się aż z siedmioma nowymi propozycjami programowymi. Która z nich ma największą szansę na sukces?

"TOP Chef" - to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie, w którym walczą nie amatorzy, ale osoby zawodowo związane z gotowaniem. Mogą wziąć w nim udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Uczestników podczas kolejnych zadań oceniać będzie jury, na którego czele stanie Wojciech Modest Amaro, właściciel warszawskiej restauracji Atelier Amaro. W skład jury wejdą także Joseph Seelesto, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz.

"Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" - nowe reality show obnaży całą prawdę o otyłości i pokaże jak z nią walczyć by schudnąć. Od stycznia bieżącego roku kamery towarzyszą zmaganiom sześciu osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły zmienić siebie. Program poprowadzi jako „specjalista-trener” Konrad Gaca, twórca własnej metody odchudzania.

Reklama

"Nasz nowy dom" - nowe reality show, w którym ekipa remontowa pod kierunkiem architekta Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby w ciągu pięciu dni w taki sposób przebuduje lokale uczestników, aby trudne warunki mieszkaniowe stały się bardziej przyjazne. W programie weźmie udział 10 rodzin, które znalazły się w tragicznej sytuacji mieszkaniowej nie ze swojej winy. Przykładem niech będzie historia matki dwójki dzieci, która uciekając od męża alkoholika z dnia na dzień została niemal bez środków do życia. Gospodynią programu będzie Katarzyna Dowbor.

"2XL" - fabularny serial z Edytą Jungowską i Elżbietą Romanowską opowiadający o dwóch przyjaciółkach zmagających się z nadwagą.

"To nie koniec świata" - kolejna serialowa nowość Polsatu, z Krystianem Wieczorkiem i Karoliną Gorczycą w rolach głównych.

Reklama

"Ślubna gorączka" - W każdym odcinku tego paradokumentu, zostanie przedstawiona historia wybranej pary i ich perypetie, związane z przedślubnymi przygotowaniami - od momentu poznania do ceremonii ślubnej. Albo... do jej odwołania.

"Czyja wina?" - kolejny paradokument, tym razem pokazujący kontrowersyjne sprawy sądowe.

Jesienią na antenę Polsatu powrócą także znane tytuły i formaty. Stacja pokaże kolejne sezony seriali "Hotel 52", "Świat według Kiepskich" oraz "Pierwsza miłość". Fani muzycznych i tanecznych wrażeń zobaczą nowe odsłony dwóch talent show "Must be the music" oraz "Tylko taniec. Got to dance". Na antenę powrócą także seriale paradokumentalne "Dlaczego ja?", "Malanowski i partnerzy", "Zdrady" i "Trudne sprawy" oraz program "Państwo w państwie".