Stacja FOX Life ujawniła nazwiska wszystkich jurorów oraz prowadzącej talent show "Projektanci na start". Producenci postawili na fachowców oraz gwiazdy bliskie i cenione przez polskich widzów. Przewodzenie jury powierzono Anecie Kręglickiej – ikonie stylu i muzie projektantów. Jedynym mężczyzną w jej zespole będzie Marek Straszewski, autor zdjęć sesji modowych gwiazd. Trzecią jurorką została Mona Kinal, mająca na koncie liczne projekty modowe. Natomiast Marcelina Zawadzka, modelka z dziesięcioletnim doświadczeniem, jako prowadząca dopilnuje by jury nie umknął ani jeden prawdziwy talent.

Reklama

Pod czujnym okiem jury obiecujący projektanci wypłyną na szerokie wody polskiej branży modowej, a widzowie poznają obowiązujące w niej reguły gry. Do Kręglickiej w "Projektantach na start" będzie należało ostatnie słowo. Zainspirować przewodniczącą jury – będzie nie lada wyzwaniem dla uczestników. Polka, która jako jedyna w historii została Miss Świata należy do grona najlepiej ubranych.

Jednak nie tylko jury fachowców w programie "Projektanci na start" daje gwarancję, że program będzie odbiciem realnego świata mody. Jak na prawdziwych pokazach mody, uczestnicy będą je przygotowywać i koordynować zza kulis. Do ich dyspozycji będą krawcowe, mogą liczyć na wsparcie prowadzącej oraz ekspertów z poważnym modowym dorobkiem. Również rywalizacja zapowiada się emocjonująco. Choćby dlatego, że widzowie zobaczą pełne dramatyzmu castingi, które są nieodłącznym elementem prawdziwych talent show.

Jesteśmy przekonani, że zarówno uczestnicy jak i wszystkie gwiazdy zaangażowane do programu „Projektanci na start”, którego premiera odbędzie się jesienią na FOX Life, zapewnią widzom pozytywne emocje, rozrywkę na wysokim poziomie i dużą dawkę rywalizacji. Przygotowaliśmy dla widzów jeszcze kilka niespodzianek związanych z udziałem gości specjalnych w programie – mówi Carlos Ortega, SVP Central Eastern Europe FOX International Channels.

"Projektanci na start" to pierwszy na rynku polski modowy talent show o zmaganiach projektantów. Jest również pierwszą lokalną produkcją stacji FOX Life, którą zrealizuje ATM Grupa SA. Udział w programie to bilet do kariery w świecie mody. Na zwycięzcę czeka m.in. autorski pokaz na Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi.