Górniak zarobi w TVP 16 tys. za dzień pracy?

Edyta Górniak właśnie przyjęła propozycję Telewizji Polskiej i od września będzie jurorką w nowej edycji show "The Voice of Poland". Gwiazda za jeden odcinek programu ma otrzymać aż 16 tys. złotych.

wróć do artykułu
  • ~sroka
    (2013-07-31 22:04)
    kpina jak można tyle placic za co
  • ~żart
    (2013-07-31 21:58)
    "Zarobi" 3 tys.zł. - resztę "zabiorą" Alfonsi z TVP.
    Szkoda "słów" na MA(tołków)- PO(srańców).
  • ~Dziadek Dzidek
    (2014-10-01 12:34)
    Przecież nie tylko ona żeruje na TV P . Lisów, Młynarskich,Cichopków jest tam całe stado.Niech mi ktoś racjonalnie wytłumaczy dlaczego ja emeryt muszę za to płacić
  • ~eko
    (2014-10-01 09:45)
    Niech TVP nie skomli o płaceniu abonamentu, mamy kablówkę i tvp można nam odłączyć, jak można być tak hojnym dla kogoś kogo program nic nie daje.
  • ~juhas
    (2013-08-20 16:58)
    popieram powyższe komentarze, wstyd i bezczelność żeby wypłacać i POBIERAC takie pieniądze !!! TAKą mamy chorą POLSKE!! niestety.
  • ~lila
    (2013-08-04 17:47)
    im mniejsze wykształcenie ,tym większe zarobki.nieukom to dobrze!!!
  • ~papa
    (2013-08-02 15:33)
    za taka kase?? CYGANCE Dlatego namawiam szczerze nie placcie abonamentu,ja jej nie bede sponsorowac.
  • ~ROM50
    (2013-08-02 12:04)
    I DLA TEGO NIE poWINNO SIE PŁACIC ABONAMENTU
  • ~Art
    (2013-08-01 11:02)
    Cóż TVP "strzela sobie znów w kolano" Widać , ze mieli ostatnio dodatni bilans...Zarząd TVP i ich pracownicyy nie uczą się na swoich błedach.
    Bilans ujemny - to przymilanie sie do abonentów. dodatni - zatrudnianie celebrytów. Cóż któs z zarządu powinien się szybko przyjrzeć tym praktykom producentów - za dużo to kosztuje
  • ~lol
    (2013-07-31 20:39)
    głos ma dobry tylko szkoda że nie ma żadnego dorobku, trzeba było się uczyć języków, to może znalazłaby pani za granicą jakiegoś dobrego producenta, który by napisał kilka dobrych piosenek, a tak zmarnowała pani swój talent i teraz trzeba chałturzyć :P
  • ~zenek
    (2013-08-04 11:44)
    niech ja zatrudni Kwasniewski
  • ~@idolka
    (2013-07-31 18:31)
    A z ktorej to strony ona 'taka piekna'???

    PROZNA IMBECYLKA - ot co!
  • ~idolka
    (2013-07-31 17:45)
    Do komentatorów, jak będziecie tacy piękni i z takim głosem to też będziecie mogli negocjować gaże. A jeśli jesteście zgorzkniałymi ludkami to zamknąć gęby i nie krytykować.
  • ~WIDZ
    (2013-07-31 17:09)
    TELEWIZJA POWINNA DAWAC PRZYKLAD WIDZOM A NIE POKAZYWAC KOGOS CO NIE POSIADA NAWET MATURY I LANSOWAC JEJ ZAROBKI TO MOWI O LUDZIACH TVP WIDOCZNIE TACY SAMI DURNIE JAK I ONA
  • ~kużniar vel kozojad
    (2013-07-31 16:14)
    STARA RURA
  • ~jul
    (2013-07-31 14:36)
    a pozniej placza ze nie maja pieniedzy i daja glupawe reklamy aby polscy idici placili abonament.
  • ~morgana
    (2013-07-31 13:42)
    A za co??? I TVP jeszcze ma czelność płakać, że mamy płacić za abonament??? A niech się wypcha trocinami i tłuczonym szkiełkiem! Jeszcze czego! Za to, że wyrzuca nasze pieniądze na coś takiego jak Górniak??!! NIGDY W ŻYCIU! Niech ją pan Braun finansuje z własnej kieszeni!
  • ~olo
    (2013-07-31 20:32)
    To jest kur-wa chore wszystko.
  • ~ANNA MOHER
    (2014-10-01 20:22)
    ZARABIA TAKIE POTĘŻNE PIENIĄDZE SKŁADEK NIE ODPROWADZA A PÓŹNIEJ BĘDZIE NARZEKAĆ ŻE OBLICZYLI JEJ EMERYTURĘ W WYSOKOŚCI 7,74ZŁ

Może zainteresować Cię też: