W programie "Gwiazdy na dywaniku", Ada Fijał wraz z Joanną Horodyńską oceniała stylizacje polskich celebrytów. Niekiedy opinie stylistek były pozytywne, znacznie częściej jednak z ich ust padały słowa krytyki i drwiny okraszone ironicznym komentarzem. Z tego też powodu, program emitowany w stacji Polsat Cafe budzi sporo kontrowersji, a prowadzące mają licznych wrogów w rodzimym show biznesie.

Reklama

Początkowo, w roli ekspertek występowały Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska. Ta druga jednak, po pewnym czasie doszła do wniosku, że źle czuje się zarabiając na życie krytykowaniem innych osób i odeszła z show. Decyzja Malinowskiej była o tyle zaskakująca, iż wcześniej obie panie uchodziły za bliskie przyjaciółki.

Karolinę Malinowską w "Gwiazdach na dywaniku" zastąpiła Ada Fijał. Piosenkarka i aktorka serialowa, uchodząca za ikonę mody, po dwóch sezonach doszła jednak do wniosku, że nie zamierza kontynuować tej współpracy. Jak podaje portal plejada.pl, powodem jest ponoć chęć skupienia się na serialowych rolach oraz nagraniu własnej płyty.

Jakie losy spotkają program "Gwiazdy na dywaniku"? Czy Joannie Horodyńskiej producenci znajdą nową współprowadzącą, czy też modelka będzie jedyną gospodynią audycji? A może produkcja w ogóle zostanie zdjęta z anteny? O tym z pewnością przekonamy się poznając tajniki jesiennej ramówki stacji.