Roszady w TVP. Znani prezenterzy informacji znikają z anteny

| Aktualizacja:

Duża rewolucja czeka kanał TVP Info. Z jego anteny zniknie kilka prezenterek serwisów informacyjnych, w ich miejsce zaś pojawią się twarze znane z TVP1 i TVP2. Z ramówki kanału zdjęte zostaną także pasma regionalne .

wróć do artykułu
  • ~Nassau
    (2013-07-17 09:45)
    Edyte Lewandowską ruchałbym ją
  • ~gość
    (2013-07-17 10:16)
    Holecka do TV Trwam...
  • ~Walery G.
    (2013-07-17 09:44)
    Te roszady to nic innego jak umacnianie się PSL przed wyborami.Nikt kto nie jest z PSL,lub nie jest związany z PSL, NIE MA PRAWA PRACOWAĆ w Telewizyjnej Agencjii Informacyjnej która podlega Zalewskiemu(człowiekowi Pawlaka).Czyli frakcja Pawlaka szykuje się do ataku przed wyborami (z odpowiednim wyprzedzeniem).Jeśli Piechociński nie zrobi porządku w TVP to przerżnie z kretesem !
  • ~wiem
    (2013-07-17 10:37)
    Panie Walery: APAI od tej chwili podlega PO dlatego te roszady,proszę nie wprowadzać internautów w błąd,psl został zmarginesowany...teraz wymiana ekipy trwa...
  • ~non koments
    (2013-07-17 10:41)
    APAI nie podlega Prezesowi Zalewskiemu!!!obudzcie się,podlega Braunow od teraz ia więc PO..bez komentarza
  • ~axelo
    (2013-07-17 13:47)
    zawłaszczyć wszystkoa co się da oto cel złodziejskiej spółki po- psl...,tak właśnie wygląda TVP publiczna,ale abonamentu spróbuj nie zapacić...
  • ~agama pierwsza
    (2013-07-17 14:24)
    Czy można prosić szalonego administratora, który pozwala sobie na kretyńskie teksty NAD ramką o PILNE usunięcie prostackiego i chamskiego wpisu kogoś, kto podpisuje się jako "Nassau"? Przecież to się w głowie nie mieści, że pozwalacie na coś takiego!!!
  • ~oszukany wyborca
    (2013-07-17 19:25)
    Sondaże są bezlitosne, więc platforma chwyta się wszystkich sposobów aby utrzymać się na powierzchni. Jednak kłamliwa propaganda ma krótkie nogi, jak widać...
  • ~marta
    (2013-07-17 21:25)
    Jak długo jeszcze będzie trwał ten prostacki komentarz tego czegoś co się podPISuje jako Nassau i nikt z administracji portalu nie zareaguje???!!
  • ~MELANIA
    (2013-07-17 22:06)
    TV BEZ HOLECKIEJ TO CUDOWNA WIADOMOŚĆ, DOŚĆ PROPAGANDY PiSowskiej ORAZ HISTERII SMOLEŃSKIEJ !!!
  • ~observerek
    (2013-07-17 23:23)
    Nie rajcuję się tym newsem bo te dziennikarzyny marne były.Odnosiło się wrażenia , ze mało inteligentne. Bardziej skupione na sobie na lustrze na pudrach na zapachach niż na sednie.Klasyczne wykształciuchy
  • ~tele-wic
    (2013-07-18 10:31)
    A co z Lisami i Tadlą? Kiedy na nich wreszcie przyjdzie kolej? Czekam niecierpliwie!
  • ~gade
    (2013-07-18 18:22)
    a w biurze reklamy "Maliniak" wtyka?
  • ~sp
    (2013-08-01 13:22)
    Po co nam Krety.. ?

Może zainteresować Cię też: