Kinga Rusin nie dostała własnego programu w TVN

| Aktualizacja:

Kinga Rusin to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN. Dziennikarka prowadzi śniadaniową audycję i jest jurorką tanecznego show. Jej ambicje sięgają jednak własnego, autorskiego programu. Niestety, póki co w ramówce nie ma miejsca dla jej projektu.

wróć do artykułu
  • ~fidel
    (2013-07-13 14:10)
    Biedna Kinga ale ma ten błysk w oku ...
  • ~MELANIA
    (2013-07-13 07:58)
    TO DRAMAT CALEGO NARODU !!! CO MY TERAZ POCZNIEMY ???
  • ~jezia
    (2013-07-12 19:32)
    wreszcie zmadrzeli!!!
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-07-12 13:10)
    A oto polszczyzna autora tej informacji:
    "póki co w ramówce nie ma miejsca dla jej projektu"
    Polecam autorowi tej notatki zapoznawanie się od czasu do czasu ze
    Słownikiem Poprawnej Polszczyzny, wyd. PWN, hasło" "póki co"
    Widac z tego, że dziennikarze "Dziennika - Gazety Prawnej" powinni podciągnąć się z polskiego.
  • ~amaro
    (2013-07-12 21:00)
    Kinga nie ma własnego programu? Wstrząsające, co my teraz zrobimy? Ja dalej żyć?
  • ~leon
    (2013-07-13 09:32)
    wreszcie3 nie będzie jej widać ,pcha się wszędzie ,wielka celebrytka ,ma kase niech wyjedzie na wyspy zuulu- gulla odpoczywać po wyczerpujących komentarzach.
  • ~Adam
    (2013-07-20 18:54)
    Ci ktorzy wychwalaja Kingi nadzwyczajna inteligencje musza byc z pewnoscia nadzwyczajnie uwstecznieni,
  • ~Genitaliusz
    (2013-07-13 20:55)
    "póki co" pisze się razem ale twórca tego gniota jest idiotą jak widać
  • ~Barbara z Warszawy
    (2013-07-14 07:32)
    FAKTYCZNIE SZKODA,ZE NIE NIE MOZE MIEC WLASNEGO PROGRAMU,BO NAPRAWDE MA DOSWIADZENIE,JEST LADNA I INTELIENTNA KOBIETA,Z KTORA MOZNA ROZMAWIAC NA KAZDY TEMAT. ALE GLOWA DO GORY PANI KINGO,ROZNIE W ZYCIU SIE UKLADA I CZASEM PRZYPADEK ZADECYDUJE O WSZYSTKIM. ZYCZE POWODZENIA!!!
  • ~Jest w moim typie!
    (2013-07-14 07:50)
    TEJ DZIEWCZYNIE POTRZEBA MOCNYCH SEKSUALNYCH PRZEŻYĆ! Odnalazła by się w życiu gdyby wpadła choć na chwilę w moje ręce.
  • ~WIELBICIEL
    (2013-07-14 09:02)
    Jaka szkoda, że ta wspaniale umięśniona kobieta, której muskulatury mógłby pozazdrościć niejeden kulturysta, nie otrzyma własnego programu!
    Jej dodatkowymi atutami są: uroda córy mongolskich stepów, dźwięczny rechot, no i współpraca z tzw. służbami IIIRP.
    To wielki wstyd, że tak wybitna POstać, przyjaciółka Hanny Kedaj, nie będzie mogła uraczyć lemingów następnym programem, w którym znowu zaprezentuje swoją wielką Yntelygencję…
  • ~ciasny wiesiek15
    (2013-07-14 10:18)
    ten strasznie zarozumiały babsztyl się zagotuje i bardzo mnie to cieszy ha ha ha
  • ~Cezary z Edmonton
    (2013-07-16 06:07)
    A SZKODA, BO KINGA RUSIN JEST PIEKNA I ZDOLNA A NADZWYCZAJ INTELIGENTNA , PIEKNIE BY TO PROWADZILA!!! POZDRAWIAM CIEBIE KINGA !! CO MA WISIEC NIE UTONIE!!!===
  • ~Witek
    (2013-07-20 18:47)
    Boze !!! Co za ulga. Mam nadzieje, ze Miszczak bedzie konsekwentny i nie ulegnie infantylnym kaprysom Kingusi. Czas odswiezyc kadre i pozbyc sie pseudo dziennikarzy.

Może zainteresować Cię też: