Magda Gessler traci widzów i przegrywa z Elżbietą Jaworowicz

Magda Gessler, jedna z największych gwiazd stacji TVN, traci popularność. Jej program "Kuchenne rewolucje" ogląda coraz mniej widzów, a w trakcie jego emisji, TVN zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym.

wróć do artykułu
  • ~Krzysztof Dymowski
    (2013-12-23 18:34)
    Jeżeli ktoś tego nieuczesanego kudłacza poprze, to powinien jednocześnie zadeklarować wolę zjedzenie zupki z włoskami IDOLKI za...BEZCEN !!!
  • ~DOBRE SOBIE
    (2013-05-30 15:50)
    Może ktoś do niej tak zacznie się odzywać ,będzie śmieszniej .A W SZKOLE ...JAK RODZICE CIE WYCHOWUJA ...NA CELEBRYTE CO TO NIC NIE POTRAFI .
  • ~WIKTORIA
    (2013-03-22 15:39)
    W cale się temu nie dziwię,bo pomiędzy tymi programami jest odległość kosmiczna. Program pani Jaworowicz to jest coś co daje ludziom jakąś nadzieję.Ten program to nie jest szopka,tylko ludzkie sprawy najczęściej bardzo bolesne,które dzięki niemu są czasami w jakiś sposób rozwiązywane. Niestety ten drugi program to jest dno,a prowadząca jest beznadziejna. Jest arogancka,bezczelna,chwaląca się tym czego tak naprawdę nie osiągnęła.Skorzystała ze sponsoringu firmy Prymat i wypłynęła na powierzchnię.To że ten program robi klapę to dobrze i tak uważam że to cud że przetrwał tak długo.
  • ~Tadeusz
    (2013-03-21 22:14)
    Te programy są dla bogatych.Jak słyszę o polędwiczkach cielęcych,łososiach,oliwie z oliwek i innych ********** to szlag mnie trafia, chociaż pracuję to nie stać mnie na takie rzeczy,a bezrobotni renciści,czy ludzie wychowujące dzieci to chyba by ją utopili w tej maderze którą dodaje do potraw.
  • ~JURA
    (2013-03-20 09:10)
    Z Gesler zrobiono sztuczną gwiazdę i TVN na siłę podtrzymuje to pruchno kudłate i wstrętne. Ona sama też swoimi chamskimi wypowiedziami utrzymuje tylko prymitywną widownię. Absolutnie jestem przeciwnego zdania na temat oglądalności jej programu, bo z rozmów wiem że ludzie przestali na to patrzeć. Natomiast Pani Jaworowicz ma oglądalność, choć bardzo wk...wia jej wcinanie się w wypowiedzi uczestników spotkania.
  • ~Drwalpl
    (2013-03-20 07:45)
    Moze w koncu NAROD SIE PRZEBUDZI i zydokomuna poleci tam gdzie jej miejsce.BRAWO.
  • ~zniesmaczony telewidz z rodzina
    (2013-03-19 11:46)
    TA SKUDLONA I BEZNADZIEJNA BABA JUŻ DAWNO POWINNA ZNIKNĄĆ Z TV. JAK MOŻNA Z TAKIMI KUDŁAMI WŁAZIĆ DO KUCHNI. I TEN LEK NA SR CZY TA OBLEŚNA TŁUŚCIOCHA MUSI PSUĆ LUDZIOM APETYT.
    DAJCIE SOBIE Z NIĄ SPOKÓJ BO TO ODSTRASZACZ TELEWIDZÓW.
    WYGLĄDA JA PURCHAWKA PRZYKRYTA KUPĄ KŁĘBIĄCYCH SIĘ KUDEŁ.
  • ~op
    (2013-03-19 05:56)
    juden raus
  • ~Marc
    (2013-03-19 04:36)
    Nareszcie
  • ~zygfryd
    (2013-03-19 00:06)
    Nie ogladam tej Pani ostatnio musiałem kupić patelnię i nie wybrałem tej z foto tej pani.Bardzo tej pani nie lubię.
  • ~iwwwwka
    (2013-03-18 21:19)
    No chciałoby się powiedzieć NARESZCIE! bo że Gesller i jej program wogóle jeszcze ktoś chce oglądać to dla mnie graniczy z cudem!przeciez to babsko jest tak płytkie i żałosne żetrudno mi nawet do kogokolwiek ją przyrównać..prostaczka która jakimś fuksem dostała sie do tv.A przy okazjizapytam-KIEDY WRESZCIE SKOŃCZY SIE PROMOWANIE CHAMSTWA,PROSTACTWA,WULGARNOŚCI? JAK MAMY WYCHOWAĆ MĄDRE ŚWIADOME POKOLENIE NA TEGO TYPU PROGRAMACH??!
  • ~gr45
    (2013-03-18 20:24)
    wiecie co , u was byle cos nowego, malo wartosciowego taki zwykly chlam i zaraz gwiazda tvn, celebrytka. przeciez ta rozczzochrana to taka gwiazda jak z koziej du.y traba.
  • ~Jedzie jedzie siurpei
    (2013-03-18 16:56)
    Byłem w restauracji Gessler w Katowicach. Jedzenie przeciętne ale dobre, tak na 4-kę z plusem. Nieco chłodne. Tort bardzo dobry. Ale pustki, nikt nie je, nie ma gości. Jak jesz to przechodnie patrzą ci do talerza. Obsługa miła . Menu takie sobie, szwarc mydło i powidło lub od sasa do lasa. Rachunek za to pierwszej klasy. 2 osoby i ponad 300 zł. A nie zamawiałem najdroższych dań. Nie o to chodzi, że drogo. Chodzi o to że cena nie pasuje do lokalu i dań. Dla złośliwych: wiem wiem że jak bym chciał tanio to poszedłem do MacTusk's .
  • ~tele-wic
    (2013-03-18 15:22)
    Jak czytam te Wasze porównania, to nieodparcie przypomina mi się powiedzenie o ****** i okręcie. Jeżeli porównujecie kudłatą, to wybierzcie sobie kogoś podobnego do tego blond paskudztwa. A tak naprawdę, to jaki ona nosi naturalny kolor włosów?
  • ~pia
    (2013-03-18 15:11)
    polacy uwielbiają babrac sie w cudzych nieszczęściach i problemach. Zascianek i żenada. dlatego ciągle narzekają, ciągle wszystko czarne, skrajny pesymizm, a to m in. od czytania i oglądania tych kryminałków z zycia wziętych. jaworowicz pokazuje w programach jedna "prawde" tę ktora przyciągnie najwiecej widzów. To program dla frustratów i ************ Dla pogłebienia deprechy i stresów.
  • ~bv
    (2013-03-18 13:41)
    Wspaniała wiadomość! Jednak naród nie jest tak głupi jak myślą propagandzyści z TVN, którzy myślą,że im więcej k...wania, arogancji itd tym większa oglądalność.Tak trzymać narodzie!
  • ~mkk
    (2013-03-18 12:45)
    Obie Panie są bazarowe, prostackie, egocentryczne i złaknione celebry.

    Jedna warta drugiej.
  • ~rypiniak
    (2013-03-18 12:27)
    Gdzie wy to ŁAJDACTWO porównujecie do pani Jaworowicz
  • ~Zozo
    (2013-03-18 12:25)
    Bardzo dobrze bo juz nie mozna patrzec na te bezczelna babe.Hucpa,madrzenie sie,Okropnosc.Wiadomo kto to lansuje i popiera.Niech zejdzie z anteny jak najszybciej.
  • ~t.runo
    (2013-03-18 11:26)
    Kiedyś przyznała się w telewizji że jak nikt nie widzi to wbija w masło pazura i sprawdza czy dobre.Ochyda

Może zainteresować Cię też: