Wojewódzki traci widzów. Hitem odcinek z Jerzym Owsiakiem

Nowe odcinki programu Kuby Wojewódzkiego gromadzą przed telewizorami coraz mniejszą publiczność. Najwyższą oglądalność show zanotowało wówczas, gdy gośćmi gospodarza byli Jerzy Owsiak i Radosław Liszewski z zespołu Weekend.

wróć do artykułu
  • ~toledo
    (2013-06-03 21:00)
    Znajdźcie drugiego tak błyskotliwego faceta w poskim show byznesie jak Wojewódzki.
  • ~Radek
    (2013-03-17 21:07)
    Jak widżę tego pajca to mam odruchy wymiotne. Dziwię sie tylko tym durniom co wdają sie z nim w rozmowę, przecież to obciach . Prymityw do potęgi
  • ~gminny debil
    (2013-03-15 19:38)
    Ciężko mi było tego głąba dzisiaj znaleźć ,tak go ukryli . Dzień bez dowalenia matołowi kubie, jest dniem straconym .
  • ~to flet nad flety -brak słów
    (2013-03-15 19:34)
    POwiatowy to menda większa niż Paździoch z " Kiepskich "
  • ~Barometr głupoty POlaków
    (2013-03-15 09:33)
    Widać spada POpulacja lemingów. Rzeczywistość czyli bezrobocie i beznadzieja z brakiem perspektyw ich trzebi.
  • ~hahaha
    (2013-03-14 23:47)
    Czas antenowy dziadka POwiatowego się kończy,lemingi PO- mału mądrzeją
  • ~Repo
    (2013-03-14 20:32)
    nie dalej jak w zeszłym tygodniu na jednym z warszawskich przystanków posłyszałem jak gimbusy nabiją się z Kubusia, on chyba nie zauważył momentu kiedy przestał być zabawny a stał się śmieszny
  • ~zenek
    (2013-03-14 15:09)
    czyli mamy ponad milion PsichOdchodów co oglądajo to goovno.
  • ~mj
    (2013-03-14 14:35)
    i bardzo dobrze, precz z celebrytami, nic nie wnoszą do naszego życia a kosztują nas miliony np. prze głupie reklamy za które musimy później płacić w cenie produktu.
  • ~WYWALIC GO NA SMIETNISKO
    (2013-03-14 14:00)
    BO I JAK DLUGO MOZNA TOLEROWAC TEGO DEBILA, KTORY NAWIJA WIDZON MAKARON NA USZY?
  • ~koko
    (2013-03-14 11:59)
    powiedzcie kubie ,ze plaj ma slaby zasieg , a tak sie nagadal w TiVi
  • ~pzpr
    (2013-03-14 09:45)
    ja tez juz nie oglada jego porogramu,zraził mnie do siebie jako juror w bitwie na głosy kiedy występował bednarek z jakąś dziewczynką,wojewódzki oszukał publiczność,widzów i samego bednarka.Nie jestem fanem bednarka ale tak sie nie robi,to dziecko powinno wystepować w progranie dla dzieci.Po ostatnich wypowiedziach ,skandalach,i wystepach w reklamach dla mnie wojewódzki nie istnieje,wole oglądać zwierzątka.
  • ~laeks
    (2013-03-14 09:39)
    Chyba same "barany" opglądają tego "palanta".

Może zainteresować Cię też: