Gargas vs National Geographic. TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńskiej

Dwa dni przed trzecią rocznicą katastrofy smoleńskiej, Telewizja Polska wyemituje dwa filmy dokumentalne, pokazujące różne punkty widzenia przyczyn rozbicia prezydenckiego samolotu. Po emisji dokumentów, odbędzie się specjalna debata na ten temat.

wróć do artykułu
  • ~ala
    (2013-03-11 16:45)
    azor . Włącz myślenie. To nie boli.
  • ~jsd
    (2013-03-11 17:10)
    antypolski lud POmoskiewski z Platformy Obszczymurków "im Lenina" uwielbia być karmiony MAK'owymi POmyjami ...
  • ~redaktor
    (2013-03-12 08:19)
    krasko ,cyrk ta szuja dziennikrska
  • ~luk1407
    (2013-03-12 08:14)
    ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  • ~Viva
    (2013-03-12 06:43)
    Do C. Nie mam pojecia kto kryhje sie pod C. Sprawiedliwiej byloby G umyslowe
  • ~Nigdy więcej
    (2013-03-12 04:30)
    Panie Braun ! ! !
    JA JUŻ UMIERAM Z ZACHWYTU NA WASZE MEDIALNE KŁAMSTWA ! ! !
  • ~Nareszcie kłastwo smoleńskie zostanie pokazane
    (2013-03-11 21:23)
    Film "Śmierć prezydenta" jest tak bezczelnie kłamliwy ,ze nawet lemingii tego nie mogą strawić.

    Cieszę sie że telewizja publiczna pokaże to bezczelne kłamstwo. Trzeba by wszyscy zobaczyli jak bezczelne kłamstwo pod dyktando Rosjan nakręciła National Geographic. Każdy musi to zobaczyć by raz na zawsze wyleczyć sie z sowieckich kłamstw i manipulacji..

    Film Anity Gargas jest poruszający.
    Ci którzy go dopiero zobaczą bedą mieli okazję ruszyć głowami i przekonaja się że wszystko to czym nas karmili przez 3 lata Rosjanie i Miller maja się nijak do relacji naocznyc h świadków, do faktów.

    Dobrze że TVP wreszcie pokaże oba filmy. Wielu otworzą sie oczy.
  • ~OKu
    (2013-03-11 20:38)
    Chciałem sie zmusić do obejrzenia filmu National Geographic, ale po 2 minutach poddałem się, gdy sie okazało, że głównym narratorem jest... Konstanty Gebert. !!! SKĄD ON SIĘ TAM WZIĄŁ ???/
  • ~OBY
    (2013-03-11 19:34)
    Łaskawcy wyemitują "Anatomię upadku", jak już Polacy obejrzeli film w necie. Już funkcjonariusze nie musicie się silić na emisję.
  • ~jsd
    (2013-03-11 18:14)
    lemingi POwiedzcie mi, co to za ruda frajerzyna która PO sławetnym spacerze PO molo POsłusznie mamrocze wyuczony tekst ... "mam bezgraniczne zaufanie do strony rosyjskiej" ??? Co to za POmpowana marionetka POddańczo ułożona jako bezwolny putinowy POdnóżek ...
  • ~C
    (2013-03-11 17:39)
    Ryczy, wyje ze wsciekłosci pisowskie bydło...Nic wam nie pomoże zawrzaskiwanie prawdy o mordzie kaczynskich na 95 niewinnych ofiarach. Prawda itak wyjdzie na jaw!
  • ~MONIKA
    (2013-03-11 17:25)
    LEMINGI JESZCZE NIE OBEJRZALY, A JUZ DOSTAJA WSCIEKLIZNY,WIDAC JAK ZLASOWANE MAJA MOZGI PRZEZ PLATFORMERSKA PROPAGANDE.
  • ~Wiesio bicz na PISmatołki
    (2013-03-11 17:10)
    "einstein " to członek anify Blumsteina
  • ~roger
    (2013-03-11 16:55)
    azor
    Co to jest '' einstain " ?
  • ~azor
    (2013-03-11 17:09)
    ~roger

    einstain to połówka zweistaina i jedna trzecia dreaistaina
  • ~pop55
    (2013-03-11 17:00)
    "Anatomie upadku" to na kanale science fiction
  • ~MELANIA
    (2013-03-11 17:00)
    SZTUCZNA MGŁA, DOBIJANIE RANNYCH, WYBUCHY, TROTYL, CELOWO ZŁE NAPROWADZANIE, ZAMACH ORAZ NAJNOWSZE - USZKODZENIE SIĘ 3 SILNIKÓW - TO KOLEJNE BREDNIE KTÓRE CZYNIĄ WIARYGODNYM RAPORT ANODINY, WIEC NIE DZIWMY SIĘ ŻE JEST ON JAKO JEDYNY UZNAWANY ZA GRANICĄ !
    JEŻELI BYLY 3 WYBUCHY NA POKŁADZIE, TO WSZYSCY ZGINĘLI, ALE ODNOTOWANE PRZEZ REJESTRATOR OSTATNIE OKRZYKI TO "KUR...A". NO TO JAK TO JEST - NAJPIERW ZOSTALI ZABICI A POTEM ZMARTWYCHSTALI NA CHWILĘ BY KRZYCZEĆ "KUR...A" ???
  • ~posłużbie
    (2013-03-11 16:59)
    Uwaga na sposób zorganizowania dyskusji w studio po projekcji. To może być popis służbowej manipulacji...
  • ~rr