Szulim rusza z nowym programem. Opowie o kobietach księżach

| Aktualizacja:

Już 2 marca na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program Agnieszki Szulim "Stylowy magazyn". Jak zapowiada prowadząca, w jej nowej audycji nie będzie równouprawnienia, najważniejsze będą kobiety.

wróć do artykułu
  • ~reksio wali wsi24
    (2013-03-02 23:09)
    Głupawa ćpunka od esbeków. Już niedługo pokaże na wizji gabrysie.
  • ~-
    (2013-03-06 22:43)
    A paszła ...
  • ~popisdalim
    (2013-03-03 09:09)
    LELU masz pilocik? to pyknij na TRWAM.
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-03 09:34)
    Z publicznej ją wywalili to wepchnęli do jednej z UBeckich stacji
  • ~yey
    (2013-03-02 20:32)
    Super. Szulim intelektualistka na haju. Badziewie.
  • ~mn
    (2013-03-02 13:03)
    Dziewczyna trochę "jara",więc wszystkiego można się po niej spodziewać.Może zamiast "Majki w ogrodzie"zrealizować program "Szulim z maryśką na Ty"
  • ~Baltazar Czteropalcy
    (2013-03-02 15:28)
    Już się ku**wa doczekać nie mogę! Kolejny, jakże potrzebny, wypełniony głębokimi i pożytecznymi treściami program dla pań! Zwalniam się z fabryki i przed telewizor!
  • ~ja ja
    (2013-03-02 20:06)
    o ksiezach i o trawce na trawce i o tym ze warto byc cpunem kontrolowanym .!!!
  • ~lelek
    (2013-03-02 22:31)
    Cóż. Przecież to TVN. Lewackie i libertyńskie media. Liczy się tylko oglądalność. Im bardziej plugawie tym lepiej. A, że coraz to większa część społeczeństwa nie ma przed sobą jakichkolwiek perspektyw godnego życia. Kogo to obchodzi. Lepiej gawiedź zająć czymkolwiek. Im gawiedź bardziej zdemoralizowana tym lepiej dla opasłych burżujów.
  • ~janek344
    (2013-03-03 08:40)
    do lelek- perspektywy godnego życia budują sami ludzie.Niektórzy potrafią osiągnąc wiele, inni się z góry zniechęcają. Twoja wypowiedź (gawiedź, opasłe burżuje) dowodzi ,że też dostrzegasz świat od złej strony a to zniechęca.
  • ~beta
    (2013-03-03 09:14)
    Ale gdyby ten program był w TV TRWAM to , głowę daję, byłby dla was bardzo dobry? Prawda? Jeszcze go nie widzieliście, a już psy wieszacie! Oszołomy jedne!

Może zainteresować Cię też: