Sama prowadząca formułę swojego nowego programu porównała do telewizji śniadaniowej. W "Stylowym magazynie" będą bowiem zarówno rozmowy z gośćmi zaproszonymi do studia, jak i materiały reporterskie. Agnieszka Szulim będzie rozmawiała z gwiazdami i ekspertami, wszystkie tematy zaś będą kręciły się wokół kobiet.

Reklama

Wachlarz tematów jest bardzo szeroki, mamy tak naprawdę jeden wyznacznik – kobietę. Chcemy robić program dla kobiet i blisko kobiet. Ja się śmieję, że będę namawiała kobiety do tego, żeby były egoistkami, żeby chociaż przez chwilę pomyślały o sobie, o tym co lubią robić, co je interesuje, jak żyją, czy się dobrze ze sobą czują, czy znają siebie, czy znają swoje ciało, jak im jest w relacjach z innymi, również z mężczyznami, ale niekoniecznie. To jest taki program, w którym możemy robić wszystko, pod warunkiem, że będzie to miało coś wspólnego z kobietami. - powiedziała Agnieszka Szulim w wywiadzie dla dziennik.pl

Pierwszy odcinek "Stylowego magazynu" zostanie wyemitowany w TVN Style 2 marca o godzinie 17.30. Oto zapowiedź poruszanych w nim tematów:

"Konfrontacja płci, kobieca fizjologia, wizyta w Narodowym Instytucie Leków i kobiety księża. Dlaczego kobiety w kościele rzymskokatolickim nie mogą być wyświęcane na księży? Jak wygląda typowy dzień kobiety, która wykonuje zawód pastora? Jak przetrwać PMSa ? Co na temat kobiecej fizjologii mają do powiedzenia mężczyźni? Agnieszka Szulim postanowiła zająć się także lekami na odchudzanie. Co można w nich znaleźć? Podpowiedzą nam specjaliści z Narodowego Instytutu Leków. I niespodzianka! Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Redakcja „Stylowego magazynu” sprawdzi, co wyniknie ze spektakularnej konfrontacji płci. W eksperymencie wezmą udział: Grażyna Wolszczak i Norbi. Jaki będzie finał? - czytamy w zapowiedzi stacji TVN Style."