Od kilku dni w tabloidach krążą plotki mówiące o tym, że Agnieszka Szulim, jako nowa ulubienica szefów TVN, dostała własny program w TVN Style, kosztem Mai Sablewskiej. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna

Reklama

Tak, propozycje programu Mai Sablewskiej były i są, natomiast to są kompletnie inne programy. Od początku te dewie osoby ze sobą nie konkurowały. Maja Sablewska nie miała prowadzić "Stylowego magazynu". To są kompletne plotki. Maja się tym bardzo przejmuje - powiedziała w rozmowie z dziennik.pl Małgorzata Łupina. Szefowa TVN Style zaznaczyła jednocześnie, że losy programu Sablewskiej nie są przesądzone i wciąż trwają rozmowy na ten temat:

Maja Sablewska być może będzie prowadziła inny program w TVN Style. Były rozmowy na temat tego programu. Temat Mai Sablewskiej nie jest zamknięty. Panie nigdy nie konkurowały, Maja Sablewska nigdy nie dostała propozycji prowadzenia "Stylowego magazynu" - wyjaśniła szafowa TVN Style dodając, że Szulim była jedyną kandydatką do roli gospodyni "Stylowego magazynu":

Jedyną osobą, która dostała tę propozycję była Agnieszka Szulim i na dodatek się zgodziła. Trochę byłam zdziwiona, że z dużej stacji, chce przyjść do nas, a jednocześnie byłam dumna z tego, że jesteśmy małą stacją, ale gwiazdy się nas nie wstydzą. - powiedziała nam Małgorzata Łupina.