Bardzo szeroka oferta, ciekawe programy, 19 naszych własnych produkcji. Rożne programy dla kobiet, o kobietach. Widz będzie miał co obejrzeć - powiedziała w rozmowie z dziennik.pl Małgorzata Łupina, szefowa stacji TVN Style

Reklama

Jedną z nowości, jakie stacja zaprezentuje swoim widzom tej wiosny, jest program "O Matko!" Katarzyny Bosackiej. Dziennikarka, która właśnie spodziewa się swojego czwartego dziecka, na bieżąco będzie udowadniała kobietom, że bycie w ciąży nie oznacza leżenia plackiem na kanapie i przybierania na wadze.

Szczególnie wierzę i liczę na to, ze hitem będzie program "O Matko!" z Kasią Bosacką. Ona jest ciepła, fajna, normalna, a jednocześnie ten program będzie też dowcipny. Widziałam kilka odcinków i są rewelacyjne. Troszkę inaczej podchodzimy do tematu, niż w zwyczajnych programach poradnikowych, gdzie eksperci w nudny sposób tłumaczą, jakie leki zażywać i czy się szczepić, czy nie szczepić. Tu mamy formę śmieszną, miłą, sympatyczną, a jednocześnie wszystko jest sprawdzone dziennikarsko - zachwala nową produkcję w rozmowie z dziennik.pl Małgorzata Łupina.

Kolejną nowością TVN Style będzie program Agnieszki Szulim o nazwie "Stylowy magazyn"

Ja bardzo lubię Agnieszkę Szulim. Ona jest żywa, nowoczesna, nie boi się powiedzieć co myśli. Sądzę, że w tym programie będzie mogła pokazać swoje ja. Przeważnie telewizje śniadaniowe rządzą się swoimi prawami, trzeba mówić to, co zostało napisane, a tutaj Agnieszka ma wolną rękę i będzie ten program tworzyła. To jest taki magazyn składający się z kilku cegiełek, dotyczących bieżących tematów, kobiecych, wszystkiego, czym się tak naprawdę interesujemy, ale to co się dzieje, czym Polska żyje. Myślę, że to będzie taki program z pazurem. Agnieszka Szulim jest trochę taką niegrzeczną dziewczynką i fajnie - powiedziała nam Małgorzata Łupina.

Nową produkcją w TVN Style będzie także program "Szczypta smaku", w którym prowadzące Olga Kwiecińska i Agata Ziemnicka nauczą widzów, jak gotować lekko i nowocześnie.

Kulinarną nowością będzie także program Ani Starmach "Pyszna Wielkanoc", w którym jurorka "MasterChef" zaprezentuje wspaniałe przepisy na wielkanocne potrawy.

Poza nowościami widzowie TVN Style wiosną zobaczą kontynuacje najpopularniejszych produkcji stacji. Piotr Najsztub porozmawia z kolejnymi gwiazdami w "Najsztub słucha", Magda Mołek spotka się z rozmówcami w programie "W roli głównej", Paulina Młynarska i Dorota Wellman poprowadzą "Miasto kobiet", Pascal Brodnicki będzie gotował w egzotycznych miejscach, a Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin skomentują absurdy polskiego show biznesu. Nie zabraknie także nowych odcinków "Pani Gadżet", "Sekretów chirurgii", "Wiem co jem i co ubieram", "Po mojemu" Wojciecha Cejrowskiego, "Kliniki urody", "O tym się mówi" Anny Wendzikowskiej oraz "66 - co nas szokuje".

Szefowa TVN Style pochwaliła się także sukcesem stacji, jakim jest zakup programu "Smakuj świat z Pascalem" przez inne kraje. Kulinarna audycja trafi między innymi do Szwecji i Tajlandii.

Ja jestem bardzo dumna z tej sprzedaży, ponieważ rzeczywiście świat produkuje masę rzeczy. Byłam w październiku na targach w Canne i ta oferta jest bardzo bogata, jest w czym wybierać . Okazuje się jednak, że nasz mały kanalik wyprodukował program, który cieszy się popularnością już w wielu miejscach na świecie. Na tych targach mnóstwo dystrybutorów było zainteresowanych. - powiedziała nam Małgorzata Łupina.

Reklama