Nowy program stacji TVP2 formatem przypomina nieco "Perfekcyjną Panią Domu", z tą różnicą, że zamiast na porządkach, gospodyni będzie skupiała się na wzajemnych relacjach i prawidłowym funkcjonowaniu występujących w nim rodzin. Prowadząca będzie także pokazywała uczestnikom, jak zdrowo się odżywiać i dbać o domowy budżet.

Reklama

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, w roli gospodyni nowego show stacja postanowiła obsadzić Małgorzatę Ohmę. Wcześniej mówiło się, że kandydatką do roli prowadzącej audycję miała być Joanna Koroniewska, a także Marta Grycan.

Małgorzata Ohme jest psychologiem i psychoterapeutą dziecięcym, młodzieżowym i rodzinnym. Często pojawia się w mediach w roli ekspertki. Głośniej zrobiło się o niej w momencie ukazania się na rynku książki Kingi Rusin "Co z tym życiem?", której Ohme była współautorką.

AKPA

Z produkcję "Życia od kuchni" odpowiada Patrycja Matuszewska, szefowa "Pytania na śniadanie", która była także producentką "Perfekcyjnej Pani Domu", kiedy show Małgorzaty Rozenek było emitowane w stacji TVN Style.

Program "Życie od kuchni" zagości na antenie telewizyjnej Dwójki już 10 marca, a kolejne odcinki będą emitowane w każdą niedzielę o 17.20.