Doda wystąpi w nowej edycji "Top Model"

Współpraca Dody z menadżerką Joanny Krupy już zaczyna przynosić efekty. Jak donoszą media, nowa agentka załatwiła piosenkarce udział w kolejnej edycji "Top Model". Jaka będzie rola Dody w programie?

wróć do artykułu
  • ~kiki
    (2013-01-28 21:45)
    Jako burdelmama?
  • ~Podstawatozdrada
    (2013-01-25 18:08)
    to co piszecie o Dodzie jest karalne wiecie o tym ?
    Choć doda ma to napewno w dupie bo nie jest jakąś
    tam zwykłą osobą żeby przejmować się opiniami jakichś
    osób które chcą się dowartościować . Pozdrawiam środkowym palcem
  • ~dodzia
    (2013-01-24 20:55)
    ten profil ma ładny trzeba przyznać
  • ~monika
    (2013-01-24 14:31)
    Tyle w was jadu .fajna z niej laseczka to nic ze sylikon i t p.jest co i w co --- wiec zycze powodzenia Pani DODZIE .a te Uwagi sa do kitu ZAZDROSC WAM PASZTETY I CHODZACE MUMIKONY .
  • ~JANCIO
    (2013-01-24 14:21)
    TA NAPEWNO ZROBI KARIERE ...ONA PONOC POTRAFI DOBRZE KONIKA DUPCIA TRZEPAC .BRAWO DODO CZEKAMY NA CIEBIE .A ILE BIERZESZ ZA FUL SERWIS.NIE STAC MNIE CO PRAWDA ALE KTO WIE MOZE KIEDYS WYGRAM W TOTKA TO POMYSLE BO TEGO WARIATA NIE MOGE UTRZYMAC NA SMYCZY .
  • ~marko
    (2013-01-24 10:55)
    NA PEWNO COŚ INNEGO WNIESIE DO TEGO PROGRAMU NA PEWNO BĘDZIE ATRAKCYJNIEJSZA NIŻ TE STARE PUDŁO KTÓRE WYRZUCILI...
  • ~i tyle
    (2013-01-23 23:21)
    Robert Redford takie badziewie pogonił, a POlskie media się zachwycają.
  • ~TV Rodzinka
    (2013-01-23 22:41)
    No to już mam pooglądane. Jak widze ten sztuczny pys.k to mam dośc. Bedzie szpanowac i uczyć biznesu?? Chyba kpiny ktoś z ludzi totalne robi. Żenada panie i panowie od programu. Nie psujcie ludziom zabawy
  • ~EDZIA GUWNIAK
    (2013-01-23 21:34)
    ZNOWU BEDZIE POKAZYWALA GOLOM DUPE ,SILIKONOWE CYCKI I BUZIE PO DZIESIECIU OPERACJACH PLASTYCZNYCH. !!
  • ~konkurencja
    (2013-01-23 20:27)
    Już jest jedna burdelmama. Córka rockmena Bo.
  • ~norqs
    (2013-01-23 18:48)
    Haha Doda? Typowy automat do robienia lodow xd juz nie ma gdzie sie wcisnac xd
  • ~jm
    (2013-01-23 18:28)
    Głupia doda
  • ~Kuba
    (2013-01-23 16:28)
    TVN jak agencja towarzyska.
  • ~CO ?
    (2013-01-23 16:26)
    A jak się okaże, że to sutenerka?
  • ~Bader
    (2013-01-23 15:59)
    Zadawaliście sobie kiedyś pytanie dlaczego wszystkie msze w Polskich kościołach są nudne jak flaki z olejem. Dlaczego księża nie mówią normalnym ludzkim językiem? Dlaczego włączając rano radio w samochodzie natychmiast natrafiamy na tabun starych bab zrzędzących litanię do śmierci? Czemu w telewizji nie promuje się ludzi mądrych mających jakieś twórcze dokonania. Czyżby w naszym pięknym kraju nie było nic do pokazania po za Tuskiem Kaczyńskim Rabczewską Macierewiczem? Czy naprawdę nie ma nic do zaoferowania młodzieży po za kolejnym "jak oni podskakują" ?
  • ~123
    (2013-01-23 15:35)
    ~123
    uzywaj swojego nicka zakuta pało
  • ~123