Nie będzie mnie w kolejnej edycji. Dostałam list od pani Niny Terentiew, w którym już mi dziękują. Powód mojego zwolnienia to zmiana formuły programu. Tylko ja jestem wyeliminowana, a reszta jurorów zostaje. Nie jest mi jednak z tego powodu przykro, ponieważ lubię wszelkie zmiany i nie lubię robić zbyt długo tej samej rzeczy – wyznała "Faktowi" Krystyna Mazurówna.

Reklama

Skąd taka decyzja stacji Polsat? Nina Terentiew tłumaczy, że pożegnanie słynnej tancerki związane jest ze zmianą formuły programu:

Po prostu okazało się, że ponad 60% zgłoszeń to tancerze ulicy, tańczący hip-hop i breakdance. I chcemy znaleźć do jury kogoś, kto zna się na tym rodzaju tańca i jest dla tych młodych autorytetem w ich środowisku – tłumaczy decyzję Polsatu Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji.

Ponieważ wcześniej poinformowano, że z tanecznym show rozstaje się także prowadząca, Katarzyna Kępka, w produkcji pozostają dwa nieobsadzone miejsca. "Fakt" twierdzi, że kandydatkami do ich objęcia są między innymi Kasia Cichopek i Edyta Herbuś.