Makłowicz o programach Gessler: Chodzi o jakąś psychodramę

Magda Gessler, za sprawą dwóch programów rozrywkowych w stacji TVN, stała się największą, kulinarną wyrocznią w kraju. Okazuje się jednak, że osoby zajmujące się tematyką kulinariów, nie mają o tych produkcjach najlepszej opinii.

wróć do artykułu
 • ~luz
  (2016-02-24 19:00)
  Programy kulinarne w naszym kraju opanowali, według mnie, samozwańczy guru w rodzaju Makłowicza, Geslerowej, Kuroniów czy niejakiej Agaty. To jakieś kulinarne nieporozumienie. Wolę obejrzeć Nigellę albo Olivera, pannę Dahl albo Ricka Steina. Delicje! Zamiast kupować rodzimą produkcję Makłowicza (flaki się wywracają od jego mówienia z pełnymi ustami mową skandowaną) i oglądać jego autoreklamę, lepiej kupić kolejne odcinki boskiego Anthonego Bourdaina!
 • ~goja
  (2014-04-12 13:28)
  Mnie najbardziej wkurza, jak ona z kopytami wchodzi w sprawy rodzinne. Udaje nie tylko kucharkę ale i psychologa. Pogoniłabym na cztery wiatry tę specjalistkę od wszystkiego. Nigdy nie zrozumiem po co ludzie zgłaszają się do jej programu. Chyba jacyś masochiści.
 • ~RONIN
  (2014-02-26 17:42)
  Każdy kto naprawdę interesuje się Kuchnią Polską a raczej Staropolską wie że jedynym autorytetem w tej dziedzinie była Pani LUCYNA ĆWIERCZAKIEWICZOWA a nie JEJ nędzna podróba m. Gessler. Sugeruje przeczytać biografię P. L Ćwierczakiewiczowej.Co się zaś tyczy wypowiedzi Makłowicz o Gessler to nie ufam ludziom którzy gotują ''zdrowe potrawy'' i swoim wizerunkiem rekomendują zakupy w TESCO .Przecież ten pożal się Boże ''kucharz '' nie umie poprawnie kroić.
 • ~Thomas
  (2013-09-15 11:05)
  Nic dodać nic ująć. Brawa dla Pana Makłowicza. Trafniej nie można byłoby podsumować kiczu jaki prezentuje ta pseudoznawczyni kuchnii. Szkoda tylko że ciemna masa społeczeństwa oglądając takie wyreżyserowane co tu ukrywać bzdety, swoją wysoką kwotą oglądalności daje zarabiać tym ogłupiaczom społecznym i powoduje ze w programie nie ma miejsca na naprawde ciekawe i wartościowe materiały. Wracając do Pana Roberta to uważam go za za jednego z najbardziej wybitnych przedstawicieli ówczesnej polskiej telewizji, a jego programy bardzo ciekawie przedstawione, biją wręcz niejednokrotnie wielkie popularne zagraniczne kuchenne-Bestsellery. Jeszce raz gratulacje Panie Robercie. Czekam z ciekawością na nowe odcinki "Makłowicz w podróży".
 • ~piorab
  (2013-04-09 10:44)
  Bo program Gesslerowej nie jest o gotowaniu tylko o prowadzeniu firmy w rodzaju: restauracja. Równie dobrze mógłby być robiony w zakładzie fryzjerskim. To wielki błąd, że znajduje się w katalogu TVN o nazwie: kuchnia.
 • ~piorab
  (2013-04-09 10:44)
  Bo program Gesslerowej nie jest o gotowaniu tylko o prowadzeniu firmy w rodzaju: restauracja. Równie dobrze mógłby być robiony w zakładzie fryzjerskim. To wielki błąd, że znajduje się w katalogu TVN o nazwie: kuchnia.
 • ~Konin
  (2013-04-05 19:44)
  Niech pan Makłowicz nie przesadza z opinią o pani Gessler , program jest o restauracja w polskich warunkach a nie tylko o podrózach .Jeśli ktoś jest bezwstydnym ćwokiem , który nie dostrzega plusów programu tvn-u to niech nie wyskakuje z beznadziejnymi komentarzem!!!
 • ~uważam że
  (2012-12-29 05:09)
  Fajna babka, pomogła wielu ludziom
 • ~kucharz
  (2012-12-28 11:34)
  do sanepidu- program tvn-u z towarzyszką geesler powinien być wstrzymany-wrzuca do zupy wylakierowane kudły -powinna mieć nakrycie głowy
 • ~Zorro
  (2012-12-28 07:15)
  Polacy to z reguły prymitywy i ćwoki, którym nie wolno nawet podpowiedzić nic mądrego. Pokazuje to program Pani Gesler, która ma pojęcie nie tylko o gotowaniu, ale potrafi z tymi ćwokami rozmawiać i wie jak ustawić im biznes. Program nie tylko jest o gotowaniu ale o tym jak udanie prowadzić restauracje. Czy to tak trudno zrozumieć?? Może trudno jesli jest się polskim ćwokiem.
 • ~winfocus
  (2012-12-28 01:52)
  Makłowicz ma rację Ta pani nie ma zielonego pojęcia o gotowaniu a jej program nic nie wnosi do tej tematyki.
  Wsypuje tylko torebki z "przyprawami" sponsorów programu I przeklina.
  Program został też bardzo żle skopiowany z kanadyjskiej produkcji
  Jest mi wstyd za władze Katowic, że przekazały tej ignorantce Kryształową, w której produkuje Śląskie potrawy made in gessler!!!
  Pochodzę z Katowic, mieszkam w Kanadzie od 30 lat I jestem związany z branżą kulinarną
 • ~obiect
  (2012-12-27 23:41)
  pan Makowicz - super osobowość, ogromna kultura osobista...
  Ale niech nie polewa wszystkich potraw hektolitrami cholesterolu!
  Robert Makłowicz - kuchnia dla mocarzy trawiennych.
  Przy okazji - Pozdrowienia!
 • ~Awatar
  (2012-12-27 21:55)
  Pani Gessler, czy jak jej tam, brak zwykłej pokory. Udaje, że gotuje, udaje że na tym się zna, a "głupi naród to kupuje". Jak widzę ten "autorytet" z bełkotliwą wymową, to przypomina mi sie słynny aforyzm Stanisława Jerzego Leca: "Zawsze znajdzie się jakiś Eskimos, który poucza mieszkańców Sahary jak walczyć z upałem". Taka jest właśnie pani Gessler, de domo zupełnie inaczej się nazywająca, hucpiarska i powierzchowna, wydająca osądy jak komisarz CZEKA, ostateczne i do natychmiastowego wykonania. Obrzydliwy babsztyl obnoszący się ze swoją zamożnością w kraju gdzie tacy jak ona wysłali na ulice, jako bezbdonych i bezrobotnych, setki tysięcy ludzi. Napawa mnie wstrętem i odrazą.
 • ~cekin
  (2012-12-27 19:42)
  Format programów Gesler zerżnięty z amerykańskich i kanadyjskich cykli np. "Restaurant makeover".
  Rację ma Makłowicz, jednak jemu samemu daleko do takiego np. Antona Mosimanna
 • ~Stanisława
  (2012-12-27 19:14)
  Uwielbiam programy Pana Roberta Makłowicza.Widać że to co Pan robi nie jest na pokaz ,ale sa to rzetelne sprawdzone i rady i przepisy.Pozdrawiam .
 • ~bogdan
  (2012-12-27 16:26)
  Maklowicz najlepszy .swietne programy.Gesler beznadziejna,obrzydzenie bierze jak widze ta babe.Czy ktos jadl w jej restauracji,czy tez takie tanie jedzenie
 • ~p
  (2012-12-27 15:11)
  brawo
 • ~t.runo
  (2012-12-27 13:43)
  Kiedyś Gesler powiedziała w telewizji że jak nikt nie widzi to wbija pazura w masło i sprawdza czy świeże.Ochydna baba
 • ~leośka
  (2012-12-27 13:19)
  Panie Makłowicz ,nikt Pana nie przebije ,jest Pan tak wspaniałym gawędziarzem
  że ja ,zostawiam wszystko (spaliłam obiad ) by Pana słuchać i żadna hartucha
  Pana nie przebije.,jeżeli idolem może być Pan ( moim idolem) t.z.że gotuje Pan
  świetnie bo mój obiad sie palił a z Pana gotowania tak pachniało ...że tego nie
  czułam .Pan nie krytykuje tylko gotuje super ...gotuje ichciała bym kiedyś tych
  wspaniałości skosztować ,bo mnie takie nie wychodzą .i mój mąż woła ej TY
  Geslerowa znowu gdzies w garkuchni byłaś ...?
 • ~knajpiarz
  (2012-12-27 12:16)
  Nic dziwnego bowiem rozczochrane kudły w garach z żarciem to mało apetyczny obraz a i inteligencja pozostawia wiele do życzenia