Swoje 20-lecie Telewizja Polsat świętować będzie hucznie już 18 grudnia w Teatrze Wielkim w Warszawie. Jednocześnie o tej samej porze widzów przed telewizorami będą mogli obejrzeć blisko 3 godzinną transmisję na żywo.

Reklama

W czasie jubileuszowego koncertu zaprezentowane zostaną najbardziej wzruszające i zabawne filmy z historii Polsatu. Tego wieczoru na scenie Teatru Wielkiego zagoszczą m.in. takie kultowe już osobowości jak Mariusz Szczygieł, Marcin Miller, Zygmunt Chajzer, Andrzej Grabowski, Cezary Pazura czy Misiek Koterski. Specjalnie na jubileuszowy koncert przyleci ze Stanów Zjednoczonych związany ze stacją od 1998 roku Andrzej Gołota.

Dwadzieścia lat historii Polsatu przeplata się z historią polskiej muzyki rozrywkowej, dlatego tego wieczoru w Teatrze Wielkim rozbrzmiewać będą największe hity ostatnich dwóch dekad, m.in.: „Takie tango” Budki Suflera, „Bo tutaj jest jak jest” w wykonaniu duetu Borysewicz Kukiz, czy pamiętną „Moją i Twoją nadzieję” zespołu Hey, a także utwory tych artystów, którzy swoje pierwsze kroki i pierwsze sukcesy odnosili właśnie w Telewizji POLSAT. Są wśród nich m.in.: Bracia, Zakopower i Afromental. W trakcie jubileuszowego wieczoru nie zabraknie także największych div polskiej estrady: Maryli Rodowicz i Edyty Górniak.

W jubileuszowej uroczystości udział wezmą także aktorzy, artyści i największe osobowości telewizyjne, czyli ludzie, którzy na stałe zapisali się w dwudziestoletniej historii Polsatu.