Reklama
Reklama
Reklama

Polsat zaprasza na kolędowanie z gwiazdami

23 grudnia 2012, 14:19 aktualizacja 26 listopada 2019, 03:44
Śwętokrzyskie Kolędowanie z Polsatem
Śwętokrzyskie Kolędowanie z Polsatem / Polsat
Wigilijny koncert "Świętokrzyskie kolędowanie z Polsatem" wprowadzi widzów w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem artyści spotkali się w zabytkowych barokowych wnętrzach bazyliki katedralnej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kielcach by wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze kolędy. W I dzień Bożego Narodzenia Polsat pokaże zaś świąteczny koncert z najnowszymi piosenkami Seweryna Krajewskiego i Andrzeja Piasecznego .
Reklama
Reklama
Tematy:
An­drzej Pia­secz­ny Beata Kozidrak koncert koleda Śwętokrzyskie Kolędowanie z Polsatem Seweryn Krajewski Enej Urszula Dudziak
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Genitaliusz
  2012-12-26 09:03
  Totalne klapa te kolędy.
  Kolędy powinien śpiewać Ksiądz a nie ekipa wylansowanych lalusiów w garniturach.
  0
  zgłoś
 • v23
  2012-12-25 17:29
  Jakie kolędy?! " Pod jemiołą" -pierdoły śpiewane przez zblazowanego gwiazdora w dziwacznym garniturze. Prawdziwe kolędy, w których śpiewa się o Bogu - prawdziwej przyczynie powstania tych świąt BOŻEGO Narodzenia zastąpiono popowymi utworkami i powstała miałka Gwiazdka dla wszystkich czyli tak na prawdę dla nikogo.
  0
  zgłoś
 • stasiu
  2012-12-24 10:12
  Nie zamierzam słuchać tych głupich kolend na Polsacie proponował bym żeby lepiej na wrzaski pujśc do Kościoła a wrzeszczeć do mikrofonu przed kamerom telewizyjnom
  0
  zgłoś
 • Genitaliusz
  2012-12-23 15:02
  Polsat zaprasza na kolędowanie.
  Zaczyna się festiwal hipokryzji.
  Cały rok plujemy na Kościół, obrażamy jego wyznawców, obrażamy Rodzinę a tutaj "kolędowanie z Polsatem".
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama