Lifstylowe spotkania ze znanym dziennikarzem w Jedynce zapowiada Agnieszka Prokopowicz, redaktor prowadząca programKawa czy herbata?”:

Reklama

Piątek planujemy jako lekki poranek dla tych, którzy chcą się poczuć dobrze poinformowani, zrelaksowani i natchnieni dobrą energią od rana. Zadba o to powracający do „Kawy czy herbaty?Maciej Kurzajewski. Nowa formuła programu zakłada spotkania Maćka Kurzajewskiego z wybranymi przez niego interesującymi gośćmi.

W najbliższym wydaniu „Kawy czy herbaty?” 16 listopada gośćmi Macieja Kurzajewskiego będą m.in.: Tomasz Sekielski, który opowie o swojej książce „Sejf” i razem z Beatą Tadlą przygotuje przegląd prasy oraz Jarosław Kret – prezenter pogody i podróżnik, który opowie o najciekawszych miejscach w Polsce, godnych odwiedzenia w wolnym czasie. Poza tym w programie również zapowiedź kulturalnego weekendu i smakowite przepisy.

Maciej Kurzajewski dołącza do zespołu „Kawy czy herbaty?” jako samodzielny prowadzący piątkowe wydania. Obok niego, program nadal będą prowadziły trzy pary: Agata Konarska i Artur Orzech, Paulina Chylewska i Grzegorz Miśtal oraz Klaudia Carlos i Paweł Pochwała.