Hanna Lis dostanie od TVP kolejne 20 tys. miesięcznie?

Wynagrodzenie, jakie Hanna Lis wynegocjowała w TVP, nieustannie intryguje opinię publiczną. Według ostatnich doniesień, za prowadzenie dwóch programów, dziennikarka otrzymuje miesięcznie od Telewizji Polskiej 50 tys. złotych.

wróć do artykułu
  • ~"Buźka" powrócił
    (2012-09-13 11:47)
    Jak widzę Hanię Lis z tym uśmiechem , to przypomina mi się jeden z bohaterów filmów o Bondzie z lat 70-tych XX w., niejaki "Buźka" - płatny morderca.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-09-13 11:55)
    A co to: nie stać nas?
    Z drugiej strony: nie na darmo jej mąż się presstytuuje i liże rowa WAAADZY...
  • ~667
    (2012-09-13 12:10)
    TVP narzeka na brak wpłat z tytułu abonamentu a okazuje sie że pieniążki jednak są bo co chwila podwyżki, zamiast dofinansowywać hanię i resztę zgrai lepiej te pieniądze przeznaczyc na ... a ***** co się będę niepotrzebnie spinał.
  • ~zielona wyspa
    (2012-09-13 12:30)
    Zero płacenia abonamentu na tę rozpasaną i upolitycznioną instytucję jaką jest TVP .
  • ~zorro
    (2012-09-13 12:32)
    A Wy dalej głosujcie na PO, bo PIS to wszsycy wiemy jaki jest
  • ~prawdziwy patryjota
    (2012-09-13 12:50)
    No, coraz więcej płaćcie miernotom kasy, a mecze reprezentacji na płatną platformę... To jest dopiero misja! Dobrze, że od 20 lat nie płacę abonamentu.
  • ~POwyborca
    (2012-09-13 12:54)
    NAPRAWDE, O CO TU CHODZI??? ROZUMIEM, ZE TO LISA KOBITKA..ALE NAWET ON, KIEDY ODRZUCI POWIAZANIA RODZINNE...MUSI ZDAWAC SOBIE SPRAWE, JAK JEST SLABIENKA...BEZ WIEDZY, KOMPETENCJI, SYMPATII...JESLI TO PRAWDA O JEJ ZAROBKACH...TO MEGASKANDAL...
  • ~stały abonenet PRiTV
    (2012-09-13 13:14)
    Bardzo dobrze, będzie ją stać na pastę i szczoteczkę do niemytych zębów (patrz na fotografię) i to po pierwsze.
    A po drugie, Braunie przestań skomleć o płacenie abonamentu. G... chłopu nie zegarek.
    A po trzecie warto wiedzieć kto podpisał ten finansowy cyrograf? Wtedy dowiemy się komu Lisica płaci haracz? Może wreszcie ABW zainteresuje się kontraktami w TVP!
  • ~duszek
    (2012-09-13 13:17)
    oJOJOJ...CZLOWIEKU, TRZEBA CI JAKOS POMOC...NIE MASZ ZNAJOMYCH, RODZINY...BIDAKU, TOZ TY BARDZO CHORY NA NERWY JESTES...BIEDNY POLAK MALY...WSPOLCZUJE
  • ~Słowo Boże na niedzielę
    (2012-09-13 13:20)
    POwyborca2012-09-13 12:54
    NAPRAWDE, O CO TU CHODZI??? ROZUMIEM, ZE TO LISA KOBITKA..ALE NAWET ON, KIEDY ODRZUCI POWIAZANIA RODZINNE...MUSI ZDAWAC SOBIE SPRAWE, JAK JEST SLABIENKA...BEZ WIEDZY, KOMPETENCJI, SYMPATII...JESLI TO PRAWDA O JEJ ZAROBKACH...TO MEGASKANDAL...


    Ale dobrze całuje i sprawdza się w sprawach damsko-męskich, a to w kobiecie jest najważniejsze, bo mężczyzna powinien mieć intelekt , a kobieta urodę.
  • ~J 56
    (2012-09-13 15:12)
    koniec płacenia abonamentu dla TVP , nie mam dekodera telewizji naziemnej i pocałujcie mnie w ...
  • ~neott
    (2012-09-13 15:30)
    Mówi się o walce z nepotyzmem a w TVP nepotyzm klany rodzinne to normalka. Taka jest misja pokazywania dobrch wzorców nepotyzmuy w tej firmie.
    Gazeciarze popiszcie trochę o tym fakcie i zapytajcie kierownictwo TVP jak wygląda tolerowanie takich układów.
  • ~Cytat: "Nie płaćmy abonamentu!"
    (2012-09-13 15:50)
    Grabież grasującego po TVP stadła lisich złodziei trwa! Pogonić szkodników za kraty!
  • ~ajron1960
    (2012-09-13 16:31)
    Metoda jest prosta , zrujnować telewizję publiczną żeby sprzedać za grosze. Trzeba płacić celebrytom za poparcie. Zgroza i złodziejstwo.
  • ~Ewa Grabska
    (2012-09-13 17:14)
    Tyle pieniędzy za przeczytanie kilku kartek !!! do tego nie potrzebna jest P.Lis . wielka gwiazda postkomunistyczna ,! na dodoatek brzydka jak noc .PO CO OGLADAĆ TĄ PAŃCIĘ ZMANIEROWANĄ I SZTUCZNĄ NA EKRANIE !!

    NIC DZIWNEGO ZE LUDZIE NIE CHCĄ PŁACIĆ ABONAMENTU NA MIN.TAKIE PENSJE DLA JAKICHŚ CEANYCH JAK LIS MIERNOT MEDIALNYCH Z UKŁADAMI !!!
  • ~JASIA
    (2012-09-13 17:22)
    wstretna chamska babo von z ekranu
  • ~BYŁY ALE JUŻ NIE JEST WYBORCA PO
    (2012-09-13 17:32)
    TAK MARNOTRAWI SIĘ NASZE PIENIĄDZE Z PODATKÓW I ABONAMENTU. TAKĄ MASZKARĘ NIESYMPATYCZNĄ JAK LISOWA NALEŻY WYRZUCIĆ NATYCHMIAST Z TVP A NA JEJ MIEJSCE ZATRUDNIĆ POLKĘ MŁODĄ, PIĘKNĄ, INTELIGENTNĄ OSOBĘ Z KONKURSU ZA O WIELE MNIEJSZE PIENIĄDZE. TEJ MASZKARY LISOWEJ NIKT ROZSĄDNY NIE CHCE OGLĄDAĆ BO TO PRZECIEŻ CÓRECZKA RODZICÓW O PODEJRZANYM PRL-SKIM RODOWODZIE. HAŃBA DLOA POLSKI TAKA KREATURA W TVP!!! zAOSZCZĘDZONE PIENIĄDZE NA LISOWEJ PRZEKAZAĆ DLA SIEROT I UBOGICH, KTÓRYCH W POlsce JEST CORAZ WIĘCEJ.
  • ~ZIUTEK
    (2012-09-13 17:37)
    FUJ CO ZA MASZKARA!! JAK TEN LIS MOŻE JĄ KOCHAĆ??? ZUPEŁNE BEZGUŚCIE!!! ŁADNIEJSZE I INTELIGENTNIEJSZE DZIEWCZYNY MOŻNA SPOTKAĆ WSZĘDZIE. LIS JAK ZWYKLE WSZYSTKO ROBI DLA INTERESU. ON NIE ZNA WIDOCZNIE UCZUĆ WYŻSZYCH, WIDOCZNIE TAKIE DOSTAŁ WYCHOWANIE.
  • ~as
    (2012-09-13 19:26)
    a my mamy płacić za pomysły Brauna i towarzyszy z zarządu bankrutującej TVP ?
  • ~anonim
    (2012-09-16 16:35)
    To juz ***** skandal co wyprawiaja ci zlodzieje wstretna chamska swinio WON od koryta razem ze swoim ******** nikt na was nie bedzie placil ty sepie

Może zainteresować Cię też: