Ostre wypowiedzi Kory w "Must be the music"

| Aktualizacja:

W ostatnim odcinku muzycznego show Polsatu "Must be the music", pojawiło się wielu fantastycznych uczestników, którzy swoją muzyką zachwycili jurorów. Niestety na scenie nie zabrakło także znacznie mniej utalentowanych wykonawców. Ich występy spotkały się z krytyką, w przypadku Kory wyjątkowo ostrą.

wróć do artykułu
  • ~Kazik
    (2012-09-10 15:06)
    Pewnie najarana jak zwykle.
  • ~widz
    (2012-09-11 09:58)
    stara rura,moze napiszesz jakis przeboj i go zaspiewasz,co potrafisz jesszcze.
  • ~aksamitka
    (2012-09-12 09:10)
    Palenie skrętów szkodzi.
  • ~XYZ
    (2012-09-12 07:34)
    No i mamy efekty palenia skretow. Kto ja wybral do jury? Juz patrzec na nia nie mozna. Zniknij maro!
  • ~0Rh+
    (2012-09-12 00:38)
    Wygląda jak narzeczona wampira! Kora pokaż kły!
  • ~Krzych
    (2012-09-12 00:25)
    Własnie tak to jest - bez trawki szarpie! W ogóle dosyć mam jej starych zdartych płyt, śpiewania z playbacku i zarozumialstwa! Niech już lepiej rzeźbi Madonny, którymi chciała stara klapa wyeliminować opolską Karolinkę! Wypad z nią z Must be music!
  • ~Asik
    (2012-09-12 00:20)
    Żłośliwe stare pudło po liftingu a po złośliwościach i braku obiektywizmu, kto wie czy nie na głodzie, zapomniało jaka mierna była i na młodych się wyżywa! Wszystko można leczyć - klimakterium też! Głód, jak inni w problemie, niech leczy w ośrodku zamkniętym i tam niech się mści ale na sobie! Ale tu pewnie ten młody partner by siew zapłakał!
  • ~kibol
    (2012-09-11 19:12)
    STARE JEST DOBRE WINO I SKRZYOCE TAKI JEST MOJ KOMENTARZ DOT.
  • ~stary muzyk
    (2012-09-11 17:14)
    Narkomanka w jury?! No, no, no. Jaka stacja tacy jurorzy. Pogratulować.
  • ~kk
    (2012-09-11 14:27)
    ona wogole nie powinna zasiadac w jury---kompromituje sie calkowicie--a jej maska tak sztuczna ze przez to sepleni---a moze byla na haju---fe fe fe
  • ~Czy się zdecyduje?
    (2012-09-11 11:37)
    Możliwe,że jej piesek nie otrzymał kolejnej przesyłki, a widoków na kolejną nie ma. Gdyby przeszła na tajną współpracę , to byłaby osłaniana i mogłaby robić co chce, ale czy się zdecyduje przystać do Andrusa i Niedźwiedzia?
  • ~Była na głodzie
    (2012-09-11 11:30)
    W ostatnim odcinku "Must be the music" Kora pokazała pazurki. Jurorka ostro traktowała każdego uczestnika, który jej zdaniem nie zasłużył na awans do kolejnego etapu.


    Może była na głodzie i musiała odreagować, bo uzależnienie jest związane ze stresem w przypadku braku tego czegoś.
  • ~zajec
    (2012-09-10 20:40)
    Koro i Ramono nie idźcie tą drogą.
    Zajarajcie i wyluzujcie.
  • ~rokoo
    (2012-09-10 17:18)
    to program dla uposledzonych umysłowo
  • ~mk
    (2012-09-10 19:34)
    lubilam Kore, ale to co pokazala wczoraj - nie chodzi o krytyke , niektorym sie nalezalo chciala byc elokwentna a wyszlo ...miernota
  • ~lokalizacja
    (2012-09-10 19:30)
    Kora wyrasta na najwiekszego POj..ba w tym marnym gremium.
  • ~ja
    (2012-09-10 18:25)
    Przecież nie będzie chwaliła miernot. Kora jest super zresztą cała czwórka jest OK.
  • ~DART
    (2012-09-10 18:14)
    OD TRAWKI MÓZG JEJ ZADYMIŁO
  • ~intelektualista z blokowiska
    (2012-09-10 17:27)
    Ma racje, nie biora nawet nie lykaja , prowicja...
  • ~james
    (2012-09-10 17:03)
    Raczej odwrotnie. Ramona siedzi i nie ma kto towaru dowozić. To prawdziwa przyczyna zgryzoty.

Może zainteresować Cię też: