Ostre wypowiedzi Kory w "Must be the music"

| Aktualizacja:

W ostatnim odcinku muzycznego show Polsatu "Must be the music", pojawiło się wielu fantastycznych uczestników, którzy swoją muzyką zachwycili jurorów. Niestety na scenie nie zabrakło także znacznie mniej utalentowanych wykonawców. Ich występy spotkały się z krytyką, w przypadku Kory wyjątkowo ostrą.

wróć do artykułu
  • ~lolo
    (2012-09-10 14:37)
    Może Kora była po wypaleniu trawki?
  • ~Kazik
    (2012-09-10 15:06)
    Pewnie najarana jak zwykle.
  • ~kjm
    (2012-09-10 16:23)
    Może i kiedyś Kory piosenki coś znaczyły, ale teraz to banał do kwadratu (wspominając choćby piosenkę "ping-pong" - tekst wyrafinowany, że ho-ho). Rzeczywiście chyba pod wpływem trawy napisane. I to raczej marnej jakości.
  • ~Monikaaa
    (2012-09-10 16:31)
    Śmieszne ,że wyrażacie się o piosence "Ping Pong" w ten sposób. Wynika z tego tylko to ,że kompletnie nie wiecie o czym ona jest i ,że jest oparta na poemacie Kurylaka. Przykro mi z tego powodu,bo to świadczy o tępocie Polskiego Narodu. Posłuchajcie całej płyty "Ping Pong" , zrozumcie ją i dopiero wtedy oceniajcie.
  • ~james
    (2012-09-10 17:03)
    Raczej odwrotnie. Ramona siedzi i nie ma kto towaru dowozić. To prawdziwa przyczyna zgryzoty.
  • ~rokoo
    (2012-09-10 17:18)
    to program dla uposledzonych umysłowo
  • ~intelektualista z blokowiska
    (2012-09-10 17:27)
    Ma racje, nie biora nawet nie lykaja , prowicja...
  • ~DART
    (2012-09-10 18:14)
    OD TRAWKI MÓZG JEJ ZADYMIŁO
  • ~ja
    (2012-09-10 18:25)
    Przecież nie będzie chwaliła miernot. Kora jest super zresztą cała czwórka jest OK.
  • ~lokalizacja
    (2012-09-10 19:30)
    Kora wyrasta na najwiekszego POj..ba w tym marnym gremium.
  • ~mk
    (2012-09-10 19:34)
    lubilam Kore, ale to co pokazala wczoraj - nie chodzi o krytyke , niektorym sie nalezalo chciala byc elokwentna a wyszlo ...miernota
  • ~zajec
    (2012-09-10 20:40)
    Koro i Ramono nie idźcie tą drogą.
    Zajarajcie i wyluzujcie.
  • ~trociny z doopy leca?
    (2012-09-10 21:05)
    jackosko, **********
  • ~widz
    (2012-09-11 09:58)
    stara rura,moze napiszesz jakis przeboj i go zaspiewasz,co potrafisz jesszcze.
  • ~Była na głodzie
    (2012-09-11 11:30)
    W ostatnim odcinku "Must be the music" Kora pokazała pazurki. Jurorka ostro traktowała każdego uczestnika, który jej zdaniem nie zasłużył na awans do kolejnego etapu.


    Może była na głodzie i musiała odreagować, bo uzależnienie jest związane ze stresem w przypadku braku tego czegoś.
  • ~Czy się zdecyduje?
    (2012-09-11 11:37)
    Możliwe,że jej piesek nie otrzymał kolejnej przesyłki, a widoków na kolejną nie ma. Gdyby przeszła na tajną współpracę , to byłaby osłaniana i mogłaby robić co chce, ale czy się zdecyduje przystać do Andrusa i Niedźwiedzia?
  • ~kk
    (2012-09-11 14:27)
    ona wogole nie powinna zasiadac w jury---kompromituje sie calkowicie--a jej maska tak sztuczna ze przez to sepleni---a moze byla na haju---fe fe fe
  • ~stary muzyk
    (2012-09-11 17:14)
    Narkomanka w jury?! No, no, no. Jaka stacja tacy jurorzy. Pogratulować.
  • ~kibol
    (2012-09-11 19:12)
    STARE JEST DOBRE WINO I SKRZYOCE TAKI JEST MOJ KOMENTARZ DOT.
  • ~jackoski
    (2012-09-11 20:21)
    a to durna olga!!!

Może zainteresować Cię też: