Tej jesieni na antenie stacji TVN pojawi się dziesięć programów rozrywkowych oraz siedem seriali. W tym sezonie stacja zdecydowała się jedynie na dwie premiery. Pierwszą z nich będzie obyczajowy serial "Lekarze" opowiadający o grupie lekarzy z toruńskiego szpitala. Główną bohaterką będzie młoda pani doktor (Magdalena Różczka), która stawia pierwsze kroki w zawodzie. W produkcji, oprócz wcielającej się w główną postać Magdaleny Różczki, pojawią się Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Polk, Jacek Koman i Szymon Bobrowski.

Reklama
TVN / TVNMirosław Sosnowski

Drugą jesienną nowością w TVN-ie będzie kulinarne show "MasterChef". Format, który zdążył już podbić serca publiczności w ponad 30 krajach, w końcu doczekał się polskiej edycji. Kilkunastu kucharzy amatorów będzie pokazywało swoje kulinarne talenty, a ich poczynania oceni jury w składzie Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran.

Newspix

Fani seriali już od września będą mogli śledzić kolejne losy swoich ulubionych bohaterów. Z nowymi odcinkami powrócą "Prawo Agaty", "Na Wspólnej", "Julia", "Ukryta prawda", "Detektywi" oraz "W-11 Wydział śledczy". Potwierdziły się także wcześniejsze doniesienia mówiące o tym, że kolejny sezon serialu "Przepis na życie" nie pojawi się jesienią, a dopiero wiosną 2013 roku.

Wśród znanych i sprawdzonych programów rozrywkowych, po wakacyjnej przerwie powrócą "Kuchenne rewolucje", "Kuba Wojewódzki", "Rozmowy w toku", "Ugotowani", "Co za tydzień", "Kobieta na krańcu świata" oraz poranna audycja "Dzień dobry TVN"

Jesienią TVN pozwala odpocząć widzom od programów "X Factor" i "You can dance". Na antenę powróci natomiast "Mam Talent". Znane i lubiane jury w składzie Robert Kozyra, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wybierze najbardziej utalentowanych uczestników.

TVN

Niejako nowością, choć znaną widzą stacji TVN będzie program "Perfekcyjna pani domu". Produkcja zadebiutowała na antenie TVN Style minionej wiosny i tak bardzo spodobała się widzom, że stacja zadecydowała o przeniesieniu jej na główną antenę TVN. Od 3. września więc, porady dotyczące prowadzenia domu serwowane przez Małgorzatę Rozenek będzie można oglądać w każdy poniedziałek o 22.30 na antenie TVN.

TVN stawia także na sprawdzone formaty publicystyczne. Widzowie wciąż będą mogli oglądać zatem "Fakty" redagowane przez zespół dziennikarzy pod przewodnictwem Kamila Durczoka. Pojawią się także zupełnie nowe odcinki programów "Uwaga!" oraz "Superwizjer".