Seksowne Polki, które gromią rywalki w turnieju C-CUP, zagrzeją do walki fanów piłki nożnej na ulicach Warszawy. Co ważne - dla każdego męskiego kibica – zawodniczki będą ubrane w skąpe kostiumy swojej drużyny, dumnie prezentując patriotyczne barwy.

Reklama

Biało-czerwone będzie można spotkać na ulicy Krakowskie Przedmieście 13 (róg Ossolińskich) już o godzinie 16:30. Stamtąd, żonglując piłką i rozdając promienne uśmiechy, kwiat naszej reprezentacji płci pięknej uda się ulicą Nowy Świat w kierunku Stadionu Narodowego (godz. 17:00). Dziewczyny będzie można podziwiać również w okolicy Sejmu (godz. 18:00), skąd udadzą się do Strefy Kibica (ok. godz. 19:00).

Podczas czwartkowego spotkania dla spragnionych wrażeń przewidziano możliwość wspólnego zdjęcia z rewelacyjnymi zawodniczkami, a dla wycieńczonych sportowymi zmaganiami – słodkie niespodzianki. To nie koniec pikantnych atrakcji. Dziewczyny grając w piłkę na świeżym powietrzu pokażą na co stać reprezentację Polski w turnieju piłkarskim C-CUP!

W czwartek wieczorem, na kanale Comedy Central podczas relacji z turnieju C-Cup, stoczy się zacięta rywalizacja drużyn Hiszpanii i Niemiec.

Na murawie spotkają się z czarnym koniem turnieju, ognistymi Hiszpankami: kapitanem drużyny, Juanitą – matadorką z Grenady, Florą – wróżką z kopalni w Salamance oraz Sofią, która lubi zawijać się w ręcznik i udawać krewetkę. To tylko część iberyjskich piękności, całość drużyny zaprezentuje się w czwartek o 21:30 w Comedy Central Polska.

28 czerwca: mecz Niemcy – Hiszpania o godzinie 21:30 na antenie Comedy Central Polska.

Wielki finał rozgrywek C-CUP:
1 lipca: Polska – Niemcy, godz. 21:30.