Małgorzata Rozenek nie kryje satysfakcji z tego, że program "Perfekcyjna Pani Domu" tak bardzo spodobał się widzom:

Miałam nadzieję, że nasz program będzie się dobrze oglądał, bo to jest format bardzo potrzebny. Sama jestem fanką tego typu programów. Uważam, że poradnictwo jest niezbędne. Dlatego jestem szczęśliwa, że być może po wakacjach przejdziemy na dużą antenę. To daje nam ogromną satysfakcję z pracy, którą wykonujemy. Cieszę się w swoim imieniu, ale też ekipy, która ten program tworzy. Jednak najważniejsze są uczestniczki. To jest program o nich i dla nich. Wiem, że panie, które były naszymi bohaterkami zmieniły podejście do życia, czują się spełnione i docenione. O to chodziło – opowiada Faktowi Rozenek

Polska Perfekcyjna Pani Domu twierdzi ponadto, że cały czas utrzymuje kontakt z dziewczynami, którym pomagała w programie:

Mam kontakt z prawie każdą uczestniczką programu. Jestem realistką i powiem szczerze, że myślałam, że ta przemiana może być tymczasowa, ale wiem, że tak nie jest! Dziewczyny są konsekwentne, mają masę zapału i energii. Mamy kontakt mailowy, czy przez Facebook. Te kobiety faktycznie zmieniły swoje życie i to jest największy sukces – świadomość, że nasz program naprawdę pomaga! Tu nie chodzi tylko o sprzątanie, ale o zmianę mentalności. Najważniejszym przekazem jest myśl, że odpowiedzialność za dom spoczywa na każdym domowniku. To nie tylko rola kobiety. Nieważne czy kobieta pracuje, czy nie – porządki to nie tylko jej obowiązki – dodaje Rozenek.

Pierwszego lipca startują zdjęcia do drugiej serii programu. Tym razem chętnych jest więcej, niż w pierwszej edycji:

Zainteresowanie jest wielkie, ale my wciąż czekamy na zgłoszenia – zachęca Rozenek. – Ludzie widzą, że nikogo w tym programie nie ośmieszamy, bo tu nie o to chodzi i chcą skorzystać z tej pomocy.

A jak Małgorzata Rozenek radzi sobie z rosnącą popularnością?

Wszystko jest tak, jak było wcześniej. No pewnie, że zaczepiają mnie czasem na ulicy panie i pytają, jak np. zwalczyć uciążliwą plamę, ale to są bardzo miłe i radosne sytuacje – podsumowuje.

"Perfekcyjna pani domu", TVN, sobota, 09.00, program rozrywkowy – 55 min.

>>>Czytaj także: Wiśniewski: Został mi kawałek tyłka do wycięcia