"Oscar"
Bogaty biznesmen Bertrand Barnier (Louis de Funes) dowiaduje się, że jeden z jego pracowników systematycznie go okradał, zagarniając w ten sposób aż 60 milionów franków! Na dodatek zuchwalec chce się ożenić z córką przedsiębiorcy. Biznesmen postanawia za wszelką cenę odzyskać swoje pieniądze.
"Oscar", ale kino , piątek, 20.10, komedia – 85 min

Reklama
Ale Kino

"Imperium wilków"
Anna, żona francuskiego urzędnika, zaczyna mieć halucynacje. Kobieta odkrywa też na swoim ciele dziwne blizny. Tymczasem w tureckiej dzielnicy Paryża zostają znalezione zmasakrowane ciała kobiet. Sprawę bada detektyw Schiffer (Jean Reno). Okazuje się, że Annę i zamordowane kobiety łączy pewna tajemnica.
"Imperium wilków", TVP 2, piątek, 22.20, film sensacyjny – 122 min

TVP

"Kret"
Kowal (Borys Szyc) i jego żona Ewa mieszkają w Katowicach. Jego ojciec Zygmunt (Marian Dziędziel) w stanie wojennym przewodził w kopalni strajkowi, który został spacyfikowany przez ZOMO. Po latach pojawia się informacja, że Zygmunt był agentem, który mógł się przyczynić do śmierci górnika, ojca Ewy.
"Kret", Canal , sobota, 20.00, dramat obyczajowy – 104 min

Canal+

"Mr Brooks"
Biznesmen Earl Brooks (Kevin Costner) ma szczęśliwą rodzinę, z którą wiedzie spokojne życie w Portland. Mężczyzna wspomaga lokalną społeczność, za co został nawet wyróżniony nagrodą Człowieka Roku. W rzeczywistości Brooks jest psychopatycznym seryjnym mordercą. Ze względu na nieposzlakowaną opinię mężczyzna jest poza wszelkimi podejrzeniami. Niebawem jego sadystyczna natura znów daje o sobie znać – do głosu dochodzi jego alter ego, Marshall (William Hurt). Marshall to bezwzględny psychopata i brutalny morderca. Brooks morduje kolejne dwie osoby. Świadkiem zbrodni jest podglądacz, który fotografuje morderstwo. Niebawem zaczyna szantażować biznesmena. Na jego trop wpada także policjantka Tracy Atwood (Demi Moore). Znajomość z Brooksem sprowadzi na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.
"Mr Brooks", Polsat, wtorek, 20.05, thriller – 120 min

"Człowiek z miasta"
Jack (Ben Affleck) jest znanym hollywoodzkim łowcą talentów. Mężczyzna prowadzi dostatnie życie i ma piękną żonę, mimo to, nie czuje się spełniony. By zdobyć nowe doświadczenie, zapisuje się na kurs dziennikarstwa. Niebawem Jack odkrywa, że żona ma romans z jednym z jego najlepszych klientów.
"Człowiek z miasta", ale kino , środa, 20.10, komediodramat – 96 min

Ale Kino

"Dom nad jeziorem"
Architekt Alex Wyler (Keanu Reeves) mieszka w Chicago. Mężczyzna kupuje szklany dom nad jeziorem, który zaprojektował jego ojciec. W skrzynce pocztowej znajduje list od poprzedniej właścicielki, by przesyłać pocztę na jej nowy adres. Kobieta (Sandra Bullock) jest lekarką i przeprowadziła się do Chicago.
Dom nad jeziorem, HBO, czwartek, 20.10, melodramat – 95 min

HBO

>>>Czytaj także: Zielińska dostała prezent od Kurzajewskiego. Jaki?