Czy Kora straci posadę jurorki przez aferę z narkotykami?

Kora stała się w ostatnich dniach kolejną po Agnieszce Szulim bohaterką afery z marihuaną w tle. Po tym, jak policja znalazła w domu artystki nielegalną substancję, w kierunku piosenkarki posypała się zarówno krytyka, jak i słowa wsparcia. Czy narkotykowa afera zaważy na losach Kory jako jurorki "Must be the music"?

wróć do artykułu
 • ~broha
  (2012-06-16 08:59)
  g ...nas to obchodzi... lepiej napiszcie gdzie sa pieniadze za najdrozsze na swiecie autostrady
 • ~kasza
  (2012-06-16 00:03)
  A tam... Dostanie awans i podwyżkę... na na koniec Fryderyka...
 • ~pl
  (2012-07-30 08:52)
  A tak po za tematem.
  Jak myślicie po co powstały Acta?
  Według mnie: Internet to kanał wymiany poglądów i myśli, które niestety zazwyczaj nie pokrywają się z poglądami wszechwiedzących polityków. A którzy to oczywiście są sponsorowani, przez banki jak zresztą wszystko na świecie (np. Libia- nie chcieli brać krdytów to obalili ich władce :)) Za bankami stoją prawdziwi rządzący, wprowadzenie ACTA raz na zawsze zakończyło by problem ściagania i niszczenia nie wygodnych politycznie komentujących.

  Najlepsze jest to jak słyszę taki tekst: Trzeba dofinansować banki, bo dał za dużo kredytów i ludzie nie spłacają. Po pierwsze w normalnej firmie rezygnuje się z zarobku, ale nie banki i tak zarabiają. 2 dlaczego dofinansowujecie banki a nie ludzi, którzy mają te kredyty. Banki zarabiają na kredytach na siebie, sami doprowadzili do tej sytuacji i jeszcze dofinansowuję ja zamiast narodu!! To się nazywa perpetum mobile, samo nakręcająca się maszynka do golenia kasy. Czy ktoś słyszał o problemach pracujących w sektorze finansowym??

  Nie mają żadnego produktu, obracają jedynie kasą społeczeństwa, przy okazji zniewalając ich kredytami. Bank, nie zbuduje domu, ani nic, za to pieniądz ma siłę, która zmusi budowniczego do tego. Tylko murarz, który realnie coś robi zarobi 2500tys, a bankier niskiego szczeblu, za obracanie środkiem presji (bo tylko tak można nazwać pieniądze brane na kredyt) zarobi 5tys. i tak naprawdę nic robił nie będzie.

  ALE ŻEBY TO ZOBACZYĆ, TRZEBA MIEĆ OTWARTY UMYSŁ.

  Dla przykładu, ile kosztowały nieruchomości i domy, wogóle ile kosztowało jedzenie i maszyny wolne od kredytów przed wejściem zachodnich banków na rynek??? Czy ktoś wogóle to pamięta? Np. działka budowlana 2tys., ta sama działka teraz kosztuje 70tys. A kto na tej różnicy zarabia, a no bank dzieki wywyindownym cenom, dostają większe odsetki a człowiek jest wrośnięty w system, musi pracować, żeby spłacać kredyt. To jest prawdziwy niewolnik 21 wieku.
 • ~pl
  (2012-07-30 08:34)
  Jeszcze jedna riposta do użytkownika: ~"Są równi i równiejsi"

  Co gorsza są jeszcze głupi i głupsi. A co najgorsza Ci głupsi zawsze myślą, że są mądrzejsi i skutkiem są takie komentarze- pozbawione żadnych podstaw.

  Niestety kolejny ekspert w kraju się znalazł.


  Niestety mamy jedno życie, skoro już musimy żyć przy tak ogłupionym społeczeństwie przez media i propagandę jak właśnie autorzy większości wpisów tutaj. Wśród złodziei i wspaniałych ojców i matek alkoholików, którzy to swój narkotyk kupują w każdym sklepie. To żyjemy i nie wadzimy wam- zniewieściałym zapitym polaczkom- nie zasługujecie na pisanie do was z dużej litery.
  Niestety najgorsze jest to, że świadomy dorosły palacz mj, nie wyjdzie i nie będzie bił się z tym żulem, ani nikim innym bo jest świadomy i wie, że to nic nie da. Ponieważ ludzie inteligentni wiedzą, że Policja powinna zajmować się prawdziwymi przestępcami, czyli między innymi politykami, ale po co się wychylać, jeszcze go wyrzucą z roboty i jak spłaci kredyt?? Kolejny niewolnik babilonu wchłonięty do systemu ;)
  Przykre jest, że w szkole nikt nie uczy, co jest dobre a co złe młodzieży. Młodzież po szkole nie potrafi odróżnić dobra od zła. Umie za to wyrecytować 2 stronicowy wierszyk. Już od szkoły ogłupia was kulawy system edykacji i wartości moralnych jakie właśnie szkoła i niestety zapici rodzice powinni przekazywać.


  Tak więc spotykają się 2 odrębne kultury: Zapite, zniewieściałe społeczeństwo, które zawsze jest gotowe do bitki, wszystko wie i najlepiej gdyby było sędzią i katem w jednej postaci. Oraz ludzie świadomi, oczytani, świadomi zagrożeń i swoich wartości moralnych. Gotowi do dyskusji, gdzie mają mnóstwo argumentów. I co teraz takiego polaczka, trzeba by złapać, kazać wysłuchać a on i tak powie, że mj to narkotyk, bo jakiś idiota w kółko powtarza to w mediach. Szkoda, tylko że fizycznie mniej szkodliwy od cukru, już dawno powinien powstać podział i to Alkohol powinien być uznany jako narkotyk, a mj jako używka. I tu uwaga ponieważ jednak myślimy, uważamy że używka jak każda inna powinna być brana z głową, myślę że powyżej 21 roku, ale edukacja w szkole powinna być rozpoczęta o wiele wcześniej. Alkohol natomiast, który społecznie nie ma na świecie żadnej konkurencji, fizycznie sieje spustoszenie w komórkach mózgowych, niszczy wątrobę, charakter, no i niestety zabija, Mnóstwo "zniszczonych" dzieci wychowuje się w patologicznych rodzinach alkoholowych- jest w 100% legalny i nie ma problemu z zakupem nawet 13 latek.
  Po drugiej stronie stoi celebrytka, gwiazda polskiej estrady, bez problemów osobościowych. I co na to tępe społeczeństwo, nie żul, który niszczy życie swoich dzieci, czyli obywateli niestety Waszego narodu jest złem dla tego kraju. Tylko uświadomiona dorosła osoba, która chce sobie zapalić- bo nie czyni żadnej tym krzywdy, nie czerpie z tego korzyści finansowych, itp., pali bo jest świadomą myślącą osobą i wie, że woli spokojny relaks od szaleństwa alkoholowego? Po tylu latach znamy swoje ciało, wiemy co mu służy a co nie!!!
  Nasze ciało, nasze życie- skoro nikomu nie dzieje się krzywda to o co Chodzi temu społeczeństwu alkoholików?? A no właśnie: szukają kolejenego pretekstu do bitki i wyzywania- i tu jest właśnie szkodliwość społeczna. Niestety jesteśmy wiele lat za światem i brak obiektywnej oceny sytuacji, oddzielenia faktów od subiektywnych wypowiedzi dziennikarzy, niestety przerasta zdolności tego społeczeństwa.

  Pamiętajmy, przeciętny palacz to właśnie ludzie pokroju Kory- ludzie ze stabilną sytuacją finansową- niejednokrotnie zarabiający kilku krotność podstawowej pensji. A nie ********** którzy szukają sobie zajęcia, zapalą 5 razy a później go pokazują w tv jak płacze bo nie umi przestać, a weź się za siebie zacznij nad sobą pracować ********** a nie szukasz sobie wymówki (aczkolwiek przynajmniej lepiej wyjdą na maryście niż na tych trujących dopalaczach, czy alkoholu- oczywiście przez "wszechwiedzące społeczeństwo i polityków" wrzucone do jednego wora z mj, która przez całe dzieje ludzkości nie zabiła nikogo na świecie, a najnowsze badania pokazują bardzo interesujące wyniki!) Gdybyście się interesowali, wiedzielibyście o najnowszym lekarstwie w Polsce na stwardnienie rozsiane, o tym że w USA, ludziom umierającym na raka i cierpiącym na chroniczny ból i niejednokrotnie zażywających już morfinę na niego, przepisuje się marychę, o tym, że na jaskrę jest to lepsza alternatywa od chemii, o tym że podobno jej dym nie powoduje raka płuc, o tym że może być pomocna w leczeniu parkinsona i alzhaimera. Ale po co czytać? Pije flachę i idę spać, jutro powtórka.
 • ~edek60
  (2012-06-18 06:42)
  Co to za pytanie?To jeszcze przy korycie?
 • ~irene
  (2012-06-18 05:51)
  kora jest ok! nigdy sie nie wypierala ze bierze a wprost przeciwnie-czesto o tym mowila.mowicie ze stara???kazdy bedzie stary ale wszystkie babki nawet mlodsze chcialyby tak wygladac!
 • ~udo
  (2012-06-18 02:09)
  NIe- pewnie idac za przykadem Marczuk bedzie jeszcze organizowala jakies mecze gwiazd.

  Przecie swoich nie rusza. Cielebryta to cielebryta.
  Wykladnia prawa jest w POlsze "dynamiczna".
  Taka tuskizacja kodeksu.
 • ~cewtu
  (2012-06-17 15:37)
  Nie. Ona nie bierze tylko gotuje wywar i moczy odciski.
 • ~"Są równi i równiejsi"
  (2012-06-17 09:13)
  Przeciętna ćpunka będąca w sytuacji Kory, od dawna siedziałaby już w areszcie.

  Niestety, ktoś dalej musi "dawać przykład" młodym.

  Polskie prawo, to śmietnik paragrafów.
 • ~kirry
  (2012-06-16 00:07)
  A co ona za program prowadzi??? Must Be the music??? To anglojęzyczny program???
 • ~widz
  (2012-06-15 23:44)
  Tv Polsat zatrudnia ćpunów?
 • ~zdziwiony
  (2012-06-16 09:32)
  Co to za program "Must be the music"? Nie potrafią po Polsku? Jaka tv takie programy,takie jury,z ćpunami na czele.
 • ~Kopernik
  (2012-06-15 17:52)
  Przecież to nie Kora bierze a jej pies
 • ~tv
  (2012-06-15 15:08)
  terentiew jak jackowska nie zniknie to już po twoim progranie ,przecież nikt w polsce na poważnie nie potraktuje jej jako jurorki,bo powiedzą że jest naćpana.
  A swoją drogą czy nikt z was nigdy nie zauważył ze ona rzeczywiście mówiła i zachowywała się jak odurzona.Może i kokaine wciągała bo zawsze przymulona albo w euforii trudno było zrozumiec jej zachowania .Myślę że dla dobra polsatu trzeba programu gdzie była ćpunka jurorką unieważnić.Wstyd słuchać kogoś takiego przed telewizorem.
 • ~zimba
  (2012-06-15 15:02)
  Towarzystwo wzajemnej adoracji da jej jeszcze zarobić, nawet jako babci klozetowej
 • ~Janosik
  (2012-06-15 14:13)
  Aj tam Aj tam żywa reklama gandzi
 • ~sad
  (2012-06-17 19:55)
  obdarta z KORY !!!
 • ~Starszy Pan
  (2012-06-15 11:36)
  ŻYWY TRUP NA ZDJĘCIU
 • ~onyx
  (2012-06-17 08:21)
  Kolejna ćpunka.
 • ~mewa śmieszka
  (2012-06-16 13:53)
  Komu, na tym zalezało?kto zasiadzie w jury?