Czy Kora straci posadę jurorki przez aferę z narkotykami?

Kora stała się w ostatnich dniach kolejną po Agnieszce Szulim bohaterką afery z marihuaną w tle. Po tym, jak policja znalazła w domu artystki nielegalną substancję, w kierunku piosenkarki posypała się zarówno krytyka, jak i słowa wsparcia. Czy narkotykowa afera zaważy na losach Kory jako jurorki "Must be the music"?

wróć do artykułu
  • ~Starszy Pan
    (2012-06-15 11:36)
    ŻYWY TRUP NA ZDJĘCIU
  • ~Janosik
    (2012-06-15 14:13)
    Aj tam Aj tam żywa reklama gandzi
  • ~zimba
    (2012-06-15 15:02)
    Towarzystwo wzajemnej adoracji da jej jeszcze zarobić, nawet jako babci klozetowej
  • ~tv
    (2012-06-15 15:08)
    terentiew jak jackowska nie zniknie to już po twoim progranie ,przecież nikt w polsce na poważnie nie potraktuje jej jako jurorki,bo powiedzą że jest naćpana.
    A swoją drogą czy nikt z was nigdy nie zauważył ze ona rzeczywiście mówiła i zachowywała się jak odurzona.Może i kokaine wciągała bo zawsze przymulona albo w euforii trudno było zrozumiec jej zachowania .Myślę że dla dobra polsatu trzeba programu gdzie była ćpunka jurorką unieważnić.Wstyd słuchać kogoś takiego przed telewizorem.
  • ~Kopernik
    (2012-06-15 17:52)
    Przecież to nie Kora bierze a jej pies
  • ~widz
    (2012-06-15 23:44)
    Tv Polsat zatrudnia ćpunów?
  • ~kasza
    (2012-06-16 00:03)
    A tam... Dostanie awans i podwyżkę... na na koniec Fryderyka...
  • ~kirry
    (2012-06-16 00:07)
    A co ona za program prowadzi??? Must Be the music??? To anglojęzyczny program???
  • ~broha
    (2012-06-16 08:59)
    g ...nas to obchodzi... lepiej napiszcie gdzie sa pieniadze za najdrozsze na swiecie autostrady
  • ~zdziwiony
    (2012-06-16 09:32)
    Co to za program "Must be the music"? Nie potrafią po Polsku? Jaka tv takie programy,takie jury,z ćpunami na czele.
  • ~mewa śmieszka
    (2012-06-16 13:53)
    Komu, na tym zalezało?kto zasiadzie w jury?
  • ~wolna amerykanka
    (2012-06-16 22:09)
    nie w tym kraju
  • ~onyx
    (2012-06-17 08:21)
    Kolejna ćpunka.
  • ~"Są równi i równiejsi"
    (2012-06-17 09:13)
    Przeciętna ćpunka będąca w sytuacji Kory, od dawna siedziałaby już w areszcie.

    Niestety, ktoś dalej musi "dawać przykład" młodym.

    Polskie prawo, to śmietnik paragrafów.
  • ~cewtu
    (2012-06-17 15:37)
    Nie. Ona nie bierze tylko gotuje wywar i moczy odciski.
  • ~sad
    (2012-06-17 19:55)
    obdarta z KORY !!!
  • ~udo
    (2012-06-18 02:09)
    NIe- pewnie idac za przykadem Marczuk bedzie jeszcze organizowala jakies mecze gwiazd.

    Przecie swoich nie rusza. Cielebryta to cielebryta.
    Wykladnia prawa jest w POlsze "dynamiczna".
    Taka tuskizacja kodeksu.
  • ~irene
    (2012-06-18 05:51)
    kora jest ok! nigdy sie nie wypierala ze bierze a wprost przeciwnie-czesto o tym mowila.mowicie ze stara???kazdy bedzie stary ale wszystkie babki nawet mlodsze chcialyby tak wygladac!
  • ~edek60
    (2012-06-18 06:42)
    Co to za pytanie?To jeszcze przy korycie?
  • ~pl
    (2012-07-30 07:54)
    Od razu społeczeństwo alkoholików najwięcej ma do powiedzenia. Brak wiedzy w temacie mj w Polsce, to katastrofa. Ludzie mają w bitą w łeb sowiecką prohibicje, a tu uwaga: Polska już nie jest pod zaborami. Ale głupie społeczeństwo, które po za prohibicję podawaną w mediach nie sięga niestety pozostało. Polska to kraj samych specjalistów i to w każdej dziedzinie- Szkoda tylko, że nikt nie ma wiedzy, bo już o myślenie zapijaczonego Narodu to nawet nie podejrzewam. Ćpuny to chleją wódę, a nie palą mj. PS. Czy komuś w społeczeństwie stała się jakaś krzywda bo kora sobie zapaliła?? Brak szkodliwości społecznej= Brak przestępstwa. PRAWO MA CHRONIĆ SPOŁECZEŃSTWO, A NIE POLITYKÓW, ZŁODZIEJU, ALKOHOLIKÓW I MORDERCÓW. I o taki kraj walczą między innymi Palacze mj (UWAGA Palacz mj to nie 18 letni ********* który z mj robi sobie zasłonę dymną dla nieśmiałości i burzy hormonów. Przykro jest, że ludzie łykają takie brednie, ale to od razu widać, że wiedza w temacie to propaganda, wiedzą tele samo co politycy, którzy rządzą wami, czyli tępym społeczeństwem. No ale co zrobić, jakie społeczeństwo tacy politycy- Obie nacje myślą, że są ekspertami we wszystkim. Liberalne PO- to pic na wodę- chcieli to słyszeć wyborcy to słyszeli i tyle. Łatwo zniszczyć kraj w którym nikt nie myśli i nie pyta, bo przecież jeszcze raz podkreślę Wy wiecie wszystko najlepiej.