Wokół Agnieszki Szulim zrobiło się ostatnio głośno z niezbyt chwalebnych powodów. W trakcie programu "Pytanie na śniadanie" jeden z gości, profesor Mariusz Jędrzejko, który pracuje w Mazowieckim Centrum Profilaktyki Uzależnień zarzucił dziennikarce, że ta od 15 lat pali marihuanę, a pracuje w publicznej telewizji. Zdumiona Szulim stwierdziła, że to nieprawda. Nie musiała długo czekać na ripostę profesora, który stwierdził, że dziennikarka wyznała mu to poza anteną, a teraz po prostu kłamie.

Reklama

Gwiazda wyznała kiedyś w jednym z wywiadów, że jest przyzwyczajona do nieoczekiwanych sytuacji, które zdarzają się w tracie realizacji programu.
Goście nagminnie się spóźniają i wtedy trzeba zmieniać scenariusz. Nagle na kanapie siedzą trzy osoby, a miały być dwie, nagle rozmawiamy na zupełnie inny temat niż powinniśmy w danej chwili. W telewizji śniadaniowej dzieje się naprawdę dużo niespodziewanych rzeczy… – powiedziała. Wówczas nie sądziła jednak, że sytuacja w studio aż tak bardzo może się wymknąć spod kontroli.

Kapif

Czy wpadka z marihuaną zaważy na karierze Agnieszki Szulim? Jak twierdzi Fakt, dziennikarka nie musi się raczej obawiać, że straci pracę. Choć przez tydzień nie prowadziła wydań "Pytania na śniadanie", bo jej szefowie chcieli dokładniej przyjrzeć się całej sprawie, to zakończyło się jedynie na udzieleniu dziennikarce reprymendy. Na stronie TVP pojawiła się oficjalna informacja, z której wynika, że Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2 przekazał jej pisemne pouczenie, dotyczące incydentu w trakcie programu "Pytanie na śniadanie".

Agnieszka Szulim przyznała kiedyś, że dziennikarskiego doświadczenia nabrała w „Kawie czy herbacie?”.

Telewizja śniadaniowa to bardzo długi program, jest w nim wiele elementów. Uważam, że to jedna z najtrudniejszych form w telewizji. Ilość rozmówców, przygotowanie się do wszystkich rozmów. To naprawdę nie jest łatwe – powiedziała. I dodała, że wpadki na wizji to normalna rzecz w dziennikarstwie.

Reklama

Wydaje mi się, że zwłaszcza w telewizji śniadaniowej, takie „wpadki” są bardzo na miejscu. Ludzie to lubią. W telewizji na żywo wszystko może się zdarzyć. Oczywiście nie można mylić się co chwilę, ale raz na jakiś czas, jak najbardziej, ponieważ to rozluźnia atmosferę…

Agnieszkę Szulim można oglądać w programie "Pytanie n śniadanie" emitowanym na antenie TVP2.

>>>Czytaj także: Schejbal walczy o pracę na salonach. O tak