Jest pewna siebie, wyrazista i potrafi kląć jak szewc. Nie ma litości dla restauratorów - oszustów, potrafi rzucać garnkami i bez ogródek mówić o tym, co sądzi na temat odwiedzanych przez siebie lokali. Magda Gessler i jej program "Kuchenne rewolucje" mają wielu przeciwników, krytykujących restauratorkę, jednak wyniki oglądalności świadczą o tym, że pomimo kontrowersji, program wciąż przyciąga przed ekrany szeroką publiczność.

Reklama

Tej wiosny fani talentu i osobowości Magdy Gessler mieli okazję podziwiać słynną restauratorkę w 5. już sezonie programu "Kuchenne rewolucje". Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, ostatni sezon oglądało więcej widzów niż odcinki emitowane rok temu.

Stacja TVN w porze nadawania programu "Kuchenne rewolucje" jest liderem rynku telewizyjnego. Również w czasie emisji powtórek programu (soboty o godzinie 18.00) TVN był najchętniej oglądaną stację telewizyjną w kraju.

Nic więc dziwnego, że szefowie TVN są zadowoleni z wyników oglądalności programu Magdy Gessler i planują jego kontynuację. Już jesienią na antenie pojawią się nowe odcinki "Kuchennych rewolucji".