"Woli i Tysio na pokładzie" to program, który od pierwszego wyemitowanego odcinka budził wiele emocji, głównie tych negatywnych. Produkcji zarzucano niski poziom, żenujące poczucie humoru bohaterów i serwowanie widzom wątpliwej jakości rozrywki.

Reklama

Po lawinie krytyki jaka spadła nie tylko na sam program, ale i na całą stację TVN która zdecydowała się go wyemitować, w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że produkcja niebawem zostanie zdjęta z anteny. Tymczasem na swoim profilu w portalu społecznościowym Marcin Tyszka napisał:

Kolejna niespodzianka dla fanow Woli & Tysio
Pamietacie rewelacje-jakoby nas zdejomowano z anteny ...to byly kolejne bzdury wypisywane przez tabloidy
mielismy kontrakt na nagranie 8 odcinkow ... po fali kontrowersji program zdobyl sobie wielka grupe fanow i coraz wieksza ogladalnosc-dlatego Tvn zdecydowalo przedluzyc emisje naszego programu .... (pisownia oryginalna)

Czy fotograf chciał przez to powiedzieć, że "Woli i Tysio na pokładzie" doczeka się kontynuacji, czy też pisząc o "przedłużeniu emisji programu" miał na myśli jedynie to, że po zakończeniu pierwszej serii, stacja TVN emituje jej powtórki? O tym z pewnością dowiemy się już niebawem.

Czy widzowie chcieliby zobaczyć kolejną edycję show "Woli i Tysio na pokładzie"?