W poprzednich edycjach, największą gwiazdą, która mogła liczyć na najwyższą gażę była Joanna Krupa. Jak twierdzi Super Express, za jeden sezon programu o modelkach gwiazdka zgarniała 500 tysięcy złotych. Tabloid donosi, że Anja Rubik doszła do wniosku, że skoro w świecie mody znaczy więcej niż Joanna i jest bez wątpienia większą gwiazdą, nie ma powodu, dla którego miałaby się godzić na niższe wynagrodzenie. Modelka negocjuje więc swój kontrakt.

Reklama

Joanna nie podziela jednak opinii koleżanki po fachu. - Do tej pory była największą gwiazdą "Top Model". Dzięki niej ten program stał się popularny. Nie widzi więc powodu, dla którego miałaby być traktowana na równi z kimkolwiek - powiedzieli Super Expressowi przyjaciele Krupy.

Fakt, iż Rubik prowadzi aktualnie negocjacje z producentami "Top model" potwierdziła jej menadżerka:

Owszem zostaliśmy poproszeni o ponowny udział Anji oraz mojej agencji "D'Vision" w kolejnej edycji. W tej chwili trwają rozmowy i jeśli warunki dla obu stron będą dogodne, niewykluczone że się zdecydujemy - powiedziała Super Expressowi Lucyna Szymańska, menedżerka Rubik.

Jak zakończą się te negocjacje i czy skłócone modelki zasiądą obok siebie w kolejnej edycji programu, przekonamy się już niebawem.

Która z nich Waszym zdaniem zasługuje na wyższą gażę za udział w "Top model"?

Czy obie panie zdecydują się na ponowny udział w "Top model"? / AKPA