Utworem wykonywanym na otwarcie programu, będzie tym razem „Zegarmistrz światła” Tadeusza Woźniaka. Piękny, podniosły numer w wykonaniu kilkudziesięciu osób oraz gwiazd, w nowej odsłonie, zaskoczy widzów. Z kolei hit ostatnich miesięcy brazylijskiego bożyszcza kobiet to specjalnyświąteczny prezent od uczestników programu. Co będzie się działo na scenie?

Mazurska grupa Janusza Panasewicza w ubiegłym tygodniu zrobiła swojemu przywódcy niezwykłą niespodziankę. W kulisach odczytała mu specjalnie napisany poemat, sprezentowała tort i oryginalne koszulki. A wszystko to z okazji 30-lecia, obchodzonego przez zespół Lady Pank. Aby ukoronować uczczenie tego święta, drużyna wykona jedną z najważniejszych piosenek z repertuaru grupy ich lidera. Która piosenka ma dla Janusza Panasewicza największe znaczenie?

Mezo i jego poznańska ekipa wybrali piosenkę bardzo popularnego ostatnio Bruno Marsa. Zespół znany jest z tego, że zawsze znajdzie oryginalny sposób na wykonanie hitu. Tańczący robot, ognie, znaki zapytania… to już było. Jakie atrakcje przygotowali na najbliższy program?

Kamil Bednarek sięgnie do młodzieńczej twórczości Stinga. Tym razem jego udział będzie wyjątkowy. Na pewno nadzwyczajne zaangażowanie artysty w świątecznym wydaniu show, zaskoczy widzów.

Łódzki zespół pod wodzą ostatniej, ocalałej w programie kobiety-liderki, przeniesie się w lata 80-te. Hit grupy Toto, po której repertuar również sięgnęła w I edycji Halina Mlynkova, przyniósł jej wówczas zwycięstwo w odcinku. Czy Monika Kuszyńska powtórzy sukces koleżanki? Czy inny przebój tej grupy będzie równie szczęśliwy?

Drużyna z Elbląga, święcąca triumfy nieprzerwanie od trzech odcinków, wybrała styl afro. A to wszystko za sprawą piosenki kultowego zespołu Earth Wind and Fire. Czy nowa energetyczna odsłona grupy Ryszarda Rynkowskiego, prezentująca się dotąd w bardziej balladowym wydaniu, zapewni im po raz czwarty z rzędu wygraną?

Nowe oblicza zespołów oraz nieoczekiwany udział gwiazd w ich występach. Wszystko to już w Wielką Sobotę, 7 kwietnia, w świątecznym odcinku „Bitwy na głosy”.