Utworem wykonywanym na otwarcie programu, będzie tym razem „Zegarmistrz światła” Tadeusza Woźniaka. Piękny, podniosły numer w wykonaniu kilkudziesięciu osób oraz gwiazd, w nowej odsłonie, zaskoczy widzów. Z kolei hit ostatnich miesięcy brazylijskiego bożyszcza kobiet to specjalnyświąteczny prezent od uczestników programu. Co będzie się działo na scenie?

Reklama

Mazurska grupa Janusza Panasewicza w ubiegłym tygodniu zrobiła swojemu przywódcy niezwykłą niespodziankę. W kulisach odczytała mu specjalnie napisany poemat, sprezentowała tort i oryginalne koszulki. A wszystko to z okazji 30-lecia, obchodzonego przez zespół Lady Pank. Aby ukoronować uczczenie tego święta, drużyna wykona jedną z najważniejszych piosenek z repertuaru grupy ich lidera. Która piosenka ma dla Janusza Panasewicza największe znaczenie?

Zespół Janusza Panasewicza zaśpiewa utwór Lady Pank / Newspix / Aleksander Majdanski

Mezo i jego poznańska ekipa wybrali piosenkę bardzo popularnego ostatnio Bruno Marsa. Zespół znany jest z tego, że zawsze znajdzie oryginalny sposób na wykonanie hitu. Tańczący robot, ognie, znaki zapytania… to już było. Jakie atrakcje przygotowali na najbliższy program?

Grupa Meza wykona jeden z hitów Bruno Marsa / TVP
Reklama

Kamil Bednarek sięgnie do młodzieńczej twórczości Stinga. Tym razem jego udział będzie wyjątkowy. Na pewno nadzwyczajne zaangażowanie artysty w świątecznym wydaniu show, zaskoczy widzów.

Kamil Bednarek tym razem sięgnie po repertuar Stinga. / Newspix / Aleksander Majdanski

Łódzki zespół pod wodzą ostatniej, ocalałej w programie kobiety-liderki, przeniesie się w lata 80-te. Hit grupy Toto, po której repertuar również sięgnęła w I edycji Halina Mlynkova, przyniósł jej wówczas zwycięstwo w odcinku. Czy Monika Kuszyńska powtórzy sukces koleżanki? Czy inny przebój tej grupy będzie równie szczęśliwy?

Zespół Moniki Kuszyńskiej wykona przebój z lat 80' z repertuaru grupy Toto. / Newspix / Michal Piesciuk

Drużyna z Elbląga, święcąca triumfy nieprzerwanie od trzech odcinków, wybrała styl afro. A to wszystko za sprawą piosenki kultowego zespołu Earth Wind and Fire. Czy nowa energetyczna odsłona grupy Ryszarda Rynkowskiego, prezentująca się dotąd w bardziej balladowym wydaniu, zapewni im po raz czwarty z rzędu wygraną?

Grupa Ryszarda Rynkowskiego wykona zaś piosenkę zespołu Earth Wind and Fire / AKPA

Nowe oblicza zespołów oraz nieoczekiwany udział gwiazd w ich występach. Wszystko to już w Wielką Sobotę, 7 kwietnia, w świątecznym odcinku „Bitwy na głosy”.