Bohaterka pasjonującej dogrywki ze Szczecina stanęła przed kolejną szansą w stolicy. Anna Matlewska była o włos od otrzymania biletu na poprzednich przesłuchaniach. Czy tym razem jej determinacja oraz umiejętności zostały nagrodzone? Decyzja o wyborze ostatnich tancerzy była jedną z najtrudniejszych w historii programu. Dramatyczny finał castingów
w Warszawie zaskoczył wszystkich! Doszło do precedensowego werdyktu trójki jurorów.

Reklama
TVN

Bliźniacy z Łodzi, tańczący hip-hop, również postawili jury przed trudnym wyborem. Świetnie przygotowani bracia Korotyńscy wywołali burzliwą dyskusję. Czy kolejny raz zobaczymy w programie bliźniaków? Czy jurorzy zdecydują się dać szansę tylko jednemu z nich?

Artur Świrad przyjechał z odległej Australii do Polski by spełnić swoje marzenia. Tancerz urodził się w Sosnowcu, ale w wieku dwóch lat przeprowadził się do jednego z najdalej położonych miejsc od Europy – na Antypody. To najdalszy zakątek świata, z jakiego przyjechał uczestnik programu „You Can Dance”. W Syndey chłopak rozwija swoje umiejętności taneczne i występuje w jednym z najbardziej popularnych seriali w Australii – „Dance Academy”. Nieustannie myśli o powrocie do Polski. Czy jego pokaz stepowania był przepustką do wyjazdu na warsztaty w Santa Cruz, na których będzie miał okazję walczyć o spędzenie dłuższego czasu w ojczystym kraju?

Shin Tao to bezdomny tancerz, mieszkający na sali treningowej. Ten buntownik z wyboru, wszystko w swoim życiu poświęcił dla tańca, który jak sam mówi, jest jego drugim biciem serca. Nie wierzy w pieniądze i taką filozofią chce kierować się w życiu. Jedyne co ma dla niego znaczenie, to taniec. Shin Tao to „legenda ulicy”. Młodzi tancerze, zafascynowani stylem ulicznym bardzo dobrze go znają i uczą się od niego. A jakie wrażenie jego podejście do życia oraz umiejętności zrobiły na jury?

Reklama
TVN

Sprawdźcie kto dołączy do trzydziestu sześciu szczęśliwców oraz jakie były pierwsze chwile spędzone przez tancerzy, zaraz po przybyciu na hiszpańską wyspę. To wszystko już w najbliższą środę, 3 kwietnia, o 21:30, w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz!", na antenie TVN.