Ryszard Rynkowski i jego elbląska grupa, która od dwóch tygodni wygrywa w głosowaniu widzów, tym razem zaproszą na scenę gościa specjalnego. W jakiej roli wystąpi Stanisław Soyka? Którą z jego piosenek w nowej aranżacji wykona zespół?

Reklama
TVP / Jan Bogacz TVP SA

Monika Kuszyńska postawi na gospelowe klimaty. Cee Lo Green, który pierwsze kroki stawiał w kościelnym chórze, będzie stanowił dla nich inspirację. Jednak pod długimi białymi togami, członkowie łódzkiej grupy skryją niespodziankę dla widzów. Nieoczekiwany zwrot akcji ożywi wszystkich przed telewizorami.

Kamil Bednarek, w jednym z odcinków poproszony przez ekspertów o próbę zaśpiewania piosenki „Dziwny jest ten świat” w klimacie reagge, tym razem sięgnie po równie znaną polską klasykę. W jakiej stylistyce przygotuje jeden z utworów Marka Grechuty? Balet na scenie przy dźwiękach skrzypiec i altówki – tak enigmatycznie zapowiada się występ brzeskiej grupy. Czy wybrzmią tam też raggae’owe dźwięki?

Poznańska drużyna Meza weźmie na warsztat utwór Rihanny. Podobnie jak zespół Kamila, wzbogaci swój występ grą na instrumentach. Powściągliwy i elegancki początek zmieni się w istną burzę. Wybuchy energii w ich wykonaniu staną się już chyba tradycją w "Bitwie na głosy". Tym razem będzie naprawdę gorąco i wystrzałowo. Ogień pojawi się na scenie!

Mazurski zespół Janusza Panasewicza wykona jedną z najpiękniejszych ballad w historii muzyki. Intro na elektrycznych skrzypcach, skóry, ćwieki i czerń! Lider Lady Pank przedstawi swoją wizję jednego z największych hitów zespołu Metallica.

W ostatnim odcinku drużyna Edyty Górniak oddała hołd zmarłej Whitney Houston. Tym razem repertuar, jaki wybrała gwiazda dla swoich podopiecznych, również dostarczy widzom wielu wzruszeń. Czy piękny utwór o miłości Bryana Adamsa należy do ulubionych piosenek Edyty?

Tego wszystkiego dowiemy się w najbliższą sobotę, 31 marca na antenie telewizyjnej Dwójki o 20.05.